Skocz do zawartości

wypadek,autobus, człowiek latający


szafirofa

Rekomendowane odpowiedzi

witam mnie dziś przyśnił się bardzo dziwny sen..

dokladnie nie pamiętam tylko urywki z niego ale to byla jakas burza albo śnieżyca z bardzo dużym wiatrem. Nastepnie widziałam autobus, który wpadł w poślizg i stal na środku drogi tarasując wszystkie pasy. Potem jakiegos człowieka porwal wiatr i miotał nim w powietrzu, aż nagle w coś udeżyl i ucielo mu obie nogi... a tagże w rece tez mu sie coś stalo niestety nie pamiętam już co.

 

Kolejnym snem ktory mialam tej nocy to byl sen w którym mój meżczyzna chcial się ze mną kochać ale niewiem skad miałam przeczucie,że mnie zdradził i go zapytałam o to. On przyznal sie do tego ze to zrobił ale tylko raz, chwile przed moją rozmową z nim i to z moja przyjaciolka z liceum..i w tym momencie sen się urwał.

 

Co te sny mogą oznaczać? bardzo proszę o odzpowiedź.

Edytowane przez szafirofa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mnie dzis przysnil sie bardzo dziwny sen..\

dokladnie nie pamietam tlko urywki ze byla jakas burza albo sniezyca z bardzo duzym wiatrem i autobus wpadl w poslizg i stal w poprzech drogi a jakiegos czlowieka porwal wiatr i miotal m nim w powietrzu az nagle w cos udezyl i ucielo mu obie nogi... i w rece tez mu sie cs stalo nie pamietam co.

 

kolejnym snem ktory mialam to bylo ze moj mezczyzna chcial sie ze mna kochac ale niewiem skad ale wiedzialam ze mnie zdradzil i rpzyznal sie do tego ze to bylo tylko raz chwile "przedtem" i to z moja przyjaciolka z liceum.. co to moze oznaczac?:ysz:

 

Z czystego szacunku do forumowiczów, oszczędź ich czas i popraw tę mase literówek + zastosuj interpunkcje, bo nie jest łatwo zrozumieć, o co ci chodzi.

 

Szczególnie "autobus stał w poprzech drogi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...