Jump to content

Wesele jako koszmar


niceboy105
 Share

Recommended Posts

Witam mam 21 lat, nie jestem w żadnym związku. Dzisiejszej nocy miałem strasznie dziwny sen. Można śmiało powiedzieć że koszmar. Śniło mi się że ożeniłem się z znajomą ze szkoły. Wesele to odbywało sie u nas w domu. Nie bylo zbyt dużo ludzi. Tylko najbliżsi oraz jakieś ciotki z gdańska. Śniło się mi że od wszystkich dostałem dość sporo pieniędzy i na poczatku byłem jakby szczęśliwy. Pozniej wszyscy pili wódkę. Mój tata po wypiciu jakby zaczął kaszleć,mdleć. Nic się mu nie stało ale wszyscy goście od razu opuścili dom.

Zostalem tylko ja. Zaczęły mnie strasznie dręczyć myśli że sie ożeniłem z dziewczyną która wogóle się mi nie podoba. Później przyszedł mój najlepszy kolega i jeszcze jakieś chyba dwie koleżanki. Oni widzieli od razu że jestem smutny i przygnębiony. Właśnie też przechodziła ta dziewczyna z która się ożeniłem (Marysia) chciałem z nią pobyć, spędzić jakiś czas u boku lecz ona poszła po coś do domu i zaraz pojechała do jakiegoś chłopaka tłumacząc się jakoś. Zacząłem się zwierzać koledze że nie wiem jak to się stało że się ożeniłem. Zwierzając się przy wszystkich bardzo płakałem. Ze złości z całej siły biłem pięściami o takie duże drzwi. Większość snu właśnie było to rozpaczanie że się ożeniłem właśnie z nią.

Bardzo chciałbym zrozumieć mój sen. Bardzo prosze o jego interpretacje gdyż ciągle o tym myślę co może oznaczać ten sen. Chciałbym podkreślić że ta dziewczyna to zwykła kolezanka. Taka neutralna. Nigdy się w niej nie kochałem ani nie miałem jakichś problemów z nią. Bardzo prosze o interpretację. Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen o ślubie wskazuje na jakiś nowy etap w życiu jakieś planowane zmiany. W twoim przypadku zmiany są rozczarowujące jakby poszło cos nie tak jakby twoje plany nie pokryły sie z rzeczywistym scenariuszem życia. czego to dotyczy proawdopodobnie jakiś zmian związanych z rodziną ( to te ciotki z Gdańska). jest jeszcze jadna rzecz w tymśnie na którą powininieś zwrócić baczniejszą uwagę to zdrowie twojego ojca te omdlenie wśnie może wsakzywac na jkiś problem zdrowotny. Trudno powiedzieć czego to może dotyczyć tu mi nawet coś ci podpowiedzieć może te omdlenie wskazuje na problemy krążeniwe?

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

O, tak, tak. U mnie też takie sny mówiły o "nowej drodze życia" zawodowej. Kiedy raz miałam sen o tym, że tuż przed moim ślubem z chłopakiem, do którego nic nie czułam, gdy już miałam zakładać białą suknię ślubną, po prostu ją zdjęłam i powiedziałam rodzinie, że nie mam ochoty wychodzić za mąż. A w życiu realnym niedługo potem zrezygnowałam z zaczętego kierunku studiów, czyli "zdjęłam tę suknię", bo nie miałam ochoty podążać tą "nową drogą życia", bo to nie była ta droga dla mnie.

W Twoim śnie, zwróciłam jeszcze uwagę na te pieniądze otrzymane od rodziny, które początkowo Cię zadowoliły, uszczęśliwiły. To tak, jakby rodzina "podkupiła" Cię, zaakceptowała Twój wybór, w każdym razie te pieniądze Cię na początku omamiły i wydawało Ci się, że da się pójść tą Twoją drogą życiową bez miłości. Jednak wiesz, że nie da się. Jakie z tego przesłanie? Już wiesz na pewno.

W każdym razie ja bym dbała o to, aby wybory życiowe były naprawdę moimi wyborami, aby czuła je sercem, że naprawdę chcę iść tą drogą.

Pozdrawiam ciepło,

sbb

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ale to bardzo dziękuję. Twoja wypowiedź daje duzo do myslenia. Chociaz nadal nie wiem jaki jest przekaz tego snu ale troche mnie uspokoiłas. Dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...