Skocz do zawartości

Gdzie byłam w czwartek 2.12.2010r???


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

2.12.2010 miałam wizytę w pewnym miejscu i pytanka dla Was

 

Gdzie byłam?

Kto mnie tam przyjął kobieta czy mężczyzna?

Z jakiego powodu tam byłam

Jaka była atmosfera w tym miejscu?

 

Odpowiedź w niedziele wieczorem:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Witajcie

2.12.2010 miałam wizytę w pewnym miejscu i pytanka dla Was

 

Gdzie byłam?

Kto mnie tam przyjął kobieta czy mężczyzna?

Z jakiego powodu tam byłam

Jaka była atmosfera w tym miejscu?

 

Odpowiedź w niedziele wieczorem:)

Pozdrawiam

 

as mieczy, wieza, swiat (te dwie ostatnie odwrocene)

 

1./3. as mieczy, wieza, swiat (te dwie ostatnie odwrocene)byłas na wyrwaniu zeba :P albo zaplombowaniu. Ale raczej wyrwanie.

2. 8 denarów - pan dentysta

4. 6 denarów, 2 den. kapłan raczej cisza, atmosfera jakiegos skupienia, ale tez dosc zyczliwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłam? Cesarzowa/ Paź puch- u kogoś w domu (ktoś chyba bliski), możliwe, że na proszonym obiedzie, gdzieś gdzie coś mogłaś jeść, mogły być tam dzieci

Kto mnie tam przyjął kobieta czy mężczyzna? Śmierć/As Puch/ 10 Mieczy- mężczyzna, ale z którym łączą Cię chyba więzy krwi, coś nie tak chyba było z tą osobą (chora może)

Z jakiego powodu tam byłam- 4 Miecze, 5 Buław/ Giemek Buław- wyjaśnić nieporozumienia , może wykłócić się o coś, albo odwiedzić bo ten ktoś chory leźy

Jaka była atmosfera w tym miejscu?- 8 Puch- bardzo ciężka , bardzo dużo emocji wiszących w powietrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłam? 10 mieczy mysle, ze w miejscu gdzie jest duzo ludzi, albo w takim w ktorym trzeba duzo myslec, prowadzic jakies inteligentne, trudne rozmowy :D

Kto mnie tam przyjął kobieta czy mężczyzna? rycerz kielichow na pewno mezczyzna

Z jakiego powodu tam byłam Wisielec, 3 kielichow obstawiam jakas impreze

Jaka była atmosfera w tym miejscu? Królowa mieczy, buław i Kapłanka może spotkałaś tam dużo znajomych kobiet o przeróżnych charakterach, raczej ciekawe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłam? As pucharów, VI mieczy - poza domem, otwarta przestrzeń

Kto mnie tam przyjął kobieta czy mężczyzna? VIII monet - mężczyzna

Z jakiego powodu tam byłam VI monet, Król mieczy - ponieważ ktoś "z góry nakazał, może szef

Jaka była atmosfera w tym miejscu? Siła - było tam bardzo gorąco, aczkolwiek raczej sympatycznie

 

coś ostatnio mi nie idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiedź

Gdzie byłam - u ginekologa

Przyjął mnie - mężczyzna

Z jakiego powodu - na kontroli

Atmosfera - bardzo miło i dużo śmiechu

Dziękuję dziewczyny za wzięcie udziału w pytankach:) i gratuluję tym co chociaż jedna odp się zgadzała np.ze był to mężczyzna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

sw sumie jz wiem w takim razie o co chodzi z wiezą... :P

takie brzydki enarzedzie.. :P zgadzaloby sie bo am na moim obrazku widac jakby dwie czesci wiezy...skladowa i ta rozwalajaca jakby nachodzila metalem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...