Jump to content

poszukiwanie złota, bursztyny, samolot, ucho


nh00

Recommended Posts

jakąś grupą szukaliśmy złota. mieliśmy mapę, ale nikt nic nie mógł znaleźć, mimo że byliśmy pewni, że tam jest złoto. jedynie ja znajdowałam bursztyny i to mnóstwo bursztynów, ale inni mówili mi, że to nie złoto i nie tego szukamy. potem mieliśmy nową mapę. teren, gdzie miało znajdować się złoto był na kształt samolotu (ja niedługo mam lot;) jeśli to pomoże). jednak sytuacja się powtórzyła - zamiast złota były bursztyny, choć teraz nie tylko ja je znajdowałam (ale i tak ja najwięcej;p).

potem był inny motyw. wychodzę z łazienki u mnie w rodzinnym domu i jacyś obcy znajomi (we śnie znajomi, ale ja ich nie znam) powiedzieli mi, że mam nadgryzione lewe ucho, że widzieli jak spływa mi po ramieniu, że musiałam je sobie przytrzasnąć, czy coś w tym stylu. ja się przestraszyłam, nie pamiętałam momentu, kiedy bym miała sobie coś z nim zrobić. ale wzięłam lusterko. za pierwszym razem stwierdziłam, że ucho jest normalne, ale sprawdziłam jeszcze raz i okazało się, że to co mówią, to prawda. wzięłam skądś mój "odgryziony/odłamany" kawałek ucha i przyłożyłam, by zobaczyć, czy pasuje. okazało się, że nie. byłam strasznie zdenerwowana i już myślałam, by odrąbać sobie ucho, bo takiego nie chciałam.

 

[ Dodano: 2008-06-19, 16:14 ]

ładnie proszę o interpretację:) i z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

nh00, wydawać by się mogło, że teraz w Twoim życiu nadchodzą wielkie zmiany, szykuje się pogoń za ważnymi sprawami, poszukiwanie sensu, ogromne transformacje tego, jaka jesteś. Mogę jednak powiedzieć, że sen ma zabarwienie pozytywne i wszystko potoczy się dobrze.

Drugi motyw natomiast nawiązuje chyba do tego, że zawiodłaś się na kimś/czymś ostatnio i sprawiło to, że miałaś częściowo dość tego, jaka jesteś, jakieś wyrzuty sumienia, żale. Można spokojnie mówić o sferze uczuciowej, bo łazienka kojarzy się nam sennie z wodą, a woda z oczyszczeniem, uczuciami. Sądzę, że powinnaś szczególnie teraz mieć oko i nosa na "dobrych" znajomych. Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...