Jump to content

Prosze o interpretacje snu


saritha_86
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Czy mogę się dowiedzieć co oznacza we śnie niewidomy? Przedwczoraj albo przedprzedwczoraj przyśnił mi się niewidomy. Było jakieś przyjęcie i dał mi deser (budyń albo galaretkę - nie pamiętam dokładnie ale była chyba brązowa). Potem ten niewidomy młody mężczyzna chodził za mną a ja starałam się przed nim ukryć. Gdziekolwiek się nie schowałam on znajdywał mnie. W pewnym momencie usłyszałam czyjś głos, że on wie gdzie jestem przez mój zapach. Tego dnia też śnił mi się drugi sen jakby kontynuacja. Byłam w szpitalu i mówiłam lekarzowi o tym niewidomym czy może on odzyskać wzrok - on powiedział, że tak i żebym go przyprowadziła. Do pokoju weszły dwie bliźniaczki (ok. 20 lat blondynki). Potem z nimi wyszłam i szłam z nimi korytarzem. W pewnym momencie jedna z bliźniaczek zaczęła słaniać się na nogach i jakby zemdlała. Ja pobiegłam szybko korytarzem po pomoc do lekarza. Kiedy go znalazłam to powiedział, że on nie jest od tego i żebym poszła do kogoś innego.

Dzisiaj zaś przyśnił mi się mój sąsiad (brunet ok. 30 lat) z którym nie utrzymuje kontaktu. Był w moim pokoju (ale ten pokój wyglądał inaczej niż w rzeczywistości). Powiedział, że się zaręczył z niewidomą dziewczyną i pokazał mi pierścionek zaręczynowy na swojej ręce który jej niby dał, oraz drugi pierścionek ala przywieszka do włosów z egipskim wzorem (była ona złota). Powiedział, że to też podarował jej w prezencie zaręczynowym i że jest bardzo cenne. Kazał mi ją przymierzyć. Ja początkowo nie chciałam ale mnie zmusił wraz z moją mama. Jak miałam ją we włosach to powiedzieli, że mi nie pasuje bo mam we włosach jasne pasemka (ale ja w rzeczywistości nie mam pasemek). Zapytałam po co przyszedł - a on powiedział, że potrzebuje materiałów do referatu na temat statków, marynarki wojennej, uzbrojenia itp. Ja zaczęłam myśleć czy mam coś na ten temat ale okazało się że nie.

Potem przyśniło mi się, że trzymałam olbrzymiego węża Boa, był jakby naćpany jakimiś prochami, ale nagle ukąsił mnie w policzek. Tak się przestraszyłam, że się obudziłam. Co to może znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...