Jump to content

Szukam dobrej księgarni we Wrocławiu, proszę o pomoc :)

Marta7
 Share

Recommended Posts

Przepraszam za off topic, ale nie wiem gdzie to napisać. :oops:

Czy znacie jakieś księgarnie we Wrocławiu, gdzie można nabyć książki ezoteryzne? Wolę nie zamawiać przez internet, nie mam dobrych doświadczeń, poza tym moja rodzina ma uczulenie na magię. :smile:

Guest Vanilia22

Witaj Marta

W każdej wiekszej księgarni we Wrocławiu znajdziesz działy ezoteryczne. Zalezy też czego konkretnie szukasz. Ja kiedyś pracowałam w małej księgarnii i właścicielka poświęciła temu działowi niemal połowę swych zasobów. Więc bywa z tym różnie. Jednak zajrzyj napierw do większych (nie wiem czy w empiku są bo nie szukałam tam). Można również poprosić księgarza czy pracownika o sprowadzenie interesującego Ciebie tytułu.

Pozdrawiam i powodzenia!

• 1 month later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
Guest Jaga_Wiedzma

Na Wita Stwosza jest dokładnie Pachnąca Księgarnia więc wyczujesz ją nosem., jest tam też sklep z przyprawami, a wybór książek zawsze mają spory. Spory a nie drogi wybór maja też w Ksiegarni Taniej Książki na Ruskiej, zaraz jak wychodzisz z Palcu Solnego po prawej stronie. Poszperaj też na kuźniczej w dużej ksiegarni uniwersyteckiej, czasem miewają tam dobre pozycje.

A jeśli nie chcesz aby Ci do domu przychodziły ksiązki z netu (a tam naprawdę jest spory wybór) zawsze mozesz założyć skrytkę pocztową :)

Z tego co ja patrzyłem we Wrocławiu, w każdej większej księgarni jest dział z magią i ezoteryką, pamiętam że gdzieś w rynku/przy rynku, naprzeciwko kościoła była księgarnia, gdzie na piętrze były książki.