Jump to content

Niedzwiedzie, łysy mezczyzna ? co to oznacza


nerita
 Share

Recommended Posts

Ostatnio miałam dziwny sen i do tej pory mnie dręczy. Szukałam w senniku intepretacji poszczególnych znaczeń ale jedno drugiemu zaprzecza. Prosiłabym o interpretację bo nie umiem się tego snu "pozbyć z mojej głowy".

Sen zaczał się dziwnie,najpierw widziałam z góry, czy górki młodego męzczyznę który łowił ryby, była też tam droga, którą szłam. Nagle, nie wiem skąd, kierowałam autem jechałam drogą pod górkę, nie za stromą, skręciłam w lewą stronę, ale wcześnie wyjechał z trj drogi inny samochód a był znak że nie można z tej drogi wyjechać, więc wjechałam, wyszłam z auta żeby jeszcze raz sprawdzić znak, nagle z oddali zobaczyłam niedzwiedzie wręcz biegły wprost na mnie, nawet nie zdązyłam uciec i czułam jak na mnie natarły.

Po jakimś czasie poczułam, że jestem w jakimś pomieszczeniu, czułam ze jestem podrapana na całym ciele, ktoś jeszcze był w tym pomieszczeniu bo słyszałam pojękiwanie. I się obusziłam. A i jeszcze jak wjeżdzałam autem pod górkę to widziałam znowu tego samego łysego męzczyznę.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Niedźwiedzie w snach oznaczają jakieś zagrożenie. Zwróć uwagę że w zagrożenie pakujesz się z własnej woli (to jest to wysiadanie z samochodu i sprawdzanie znaków). Moim zdaniem powinnaś zwracać baczniejszą uwagę na drodze (jezeli prowadzisz ) bo to taki sen mówiący ze nie można jeździć na pamięć (znaki czasem się zmieniają) co do łysego mężczyzny brakuje mi pomysłu ale w snie nie znalazł sie przypadkowo ( moze to ten kierowca tira).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...