Jump to content

Niedzwiedzie, łysy mezczyzna ? co to oznacza

nerita
 Share

Recommended Posts

Ostatnio miałam dziwny sen i do tej pory mnie dręczy. Szukałam w senniku intepretacji poszczególnych znaczeń ale jedno drugiemu zaprzecza. Prosiłabym o interpretację bo nie umiem się tego snu "pozbyć z mojej głowy".

Sen zaczał się dziwnie,najpierw widziałam z góry, czy górki młodego męzczyznę który łowił ryby, była też tam droga, którą szłam. Nagle, nie wiem skąd, kierowałam autem jechałam drogą pod górkę, nie za stromą, skręciłam w lewą stronę, ale wcześnie wyjechał z trj drogi inny samochód a był znak że nie można z tej drogi wyjechać, więc wjechałam, wyszłam z auta żeby jeszcze raz sprawdzić znak, nagle z oddali zobaczyłam niedzwiedzie wręcz biegły wprost na mnie, nawet nie zdązyłam uciec i czułam jak na mnie natarły.

Po jakimś czasie poczułam, że jestem w jakimś pomieszczeniu, czułam ze jestem podrapana na całym ciele, ktoś jeszcze był w tym pomieszczeniu bo słyszałam pojękiwanie. I się obusziłam. A i jeszcze jak wjeżdzałam autem pod górkę to widziałam znowu tego samego łysego męzczyznę.

Witam!

Niedźwiedzie w snach oznaczają jakieś zagrożenie. Zwróć uwagę że w zagrożenie pakujesz się z własnej woli (to jest to wysiadanie z samochodu i sprawdzanie znaków). Moim zdaniem powinnaś zwracać baczniejszą uwagę na drodze (jezeli prowadzisz ) bo to taki sen mówiący ze nie można jeździć na pamięć (znaki czasem się zmieniają) co do łysego mężczyzny brakuje mi pomysłu ale w snie nie znalazł sie przypadkowo ( moze to ten kierowca tira).

Pozdrawiam:

Sławomir