Jump to content

gumis94
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Ostatnio śniło mi się, że byłem w przyszłości... mogłem latać pomiędzy blokami... zmieniać rozmiar swojego ciała... tak jakbym był duszą... Tak sobie latałem patrząc na ludzi i tak jakbym im współczuć (czy coś podobnego, podobne uczucie do tego). Potem tak jakbym powrócił do swojego ciała, mama mnie budzi, otwieram oczy i wszystko mnie razi, kolory są takie jaskrawe, że wcale nie mogę się na nic patrzeć. Nagle znalazłem się u lekarza/w szpitalu z moją mamą i diagnoza to nieuleczalna ślepota. Znalazłem się w łazience publicznej, wszystko jest ciemne tak jakby była pokryta czarnym śluzem, potem widzę białe kafelki ale podłoga dalej była czarna ale centralnym punktem tego było wielkie lustro. Chciałem się w nim przejrzeć -pomyślałem przecież nie jestem ślepy i chciałem otworzyć oczy ale nawet nie podniosłem powiek ale zobaczyłem obraz. Widziałem w nim ludzi,ulice drzewa, domy, chodniki, (taka dzielnica). Ludzie chodzą zatraceni tak jakby gonili za pieniądzem. Widziałem na nich takie kolory wszystko poza ludźmi było niebieskie tylko jeden kolor w wielu odcieniach, a ludzie byli kolory złotego (chyba).

Ten sen nie zapamiętałem zbyt dokładnie ale co mi się najbardziej utrwaliło to te latanie, diagnoza, łazienka i obraz odbity w lustrze.

Co to może oznaczać ?