Jump to content

martwy rowerzysta, 4 opaski, dziwne metro

kodeina
 Share

Recommended Posts

weszłam na peron metra, między stacją Wawrzyszew i Młociny(?!). czekałam na metro, a po pól godzinie zorientowałam się, że jest popsute. to miejsce było takie puste i industrialne.

potem uznałam, że pojadę samochodem. znalazłam się od razu w samochodzie na jakimś rondzie. jeździłam, hamowałam, ogółem nie umiałam nad nim zapanować i był wtedy śnieg. nagle zrobiło się lato. potem niewiadomo jakim cudem znalazłam się nad takimi bardzo stromymi schodami, niemalże w pionie i o dziwo, byłam na rowerze. uznałam, że nie dam rady zjechać, więc po prostu zrzucę rower z tej wysokości (a była to wysokość mniej więcej 10 piętra) i zejdę na dół. stanęłam na samym rogu i popatrzyła w dół, jechał tam mężczyzna na rowerze. więc starałam się w niego nie trafić. zrzuciłam ten nieszczęsny rower i uderzył on w tego mężczyznę, zabijając go. zbiegłam natychmiast na dół i zobaczyłam, że jego zwłoki wyglądały tak, jakby przejechał po nim walec, a nie spadł rower. gdy stałam koło jego zwłok i zastanawiałam się, co zrobić z trupem. nagle zauważyłam, że siedzę na kolanach mojego byłego chłopaka, z którym dosyć niedawno się rozstaliśmy, a wokół są moi przyjaciele, śmieją się i żartują i jest bardzo wesoło. potem przyszedł jakiś człowiek i wezwaliśmy policję i karetkę. widok się rozmywa. jest zimowy wieczór, siedzę z moją przyjaciółką u niej w domu, potem wychodzimy na zewnątrz, bo musiałam po coś wrócić do siebie, a ona mi daje 4 opaski do włosów. dwie bordowe z kwiatkami, które zakłada mi na głowię, a dwie czerwone, które mówi: "będziesz miała na potem".