Jump to content

mapa, złote pierścionki, pustynia, Egipt


saritha_86
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnio (od jakiś 2 miesięcy) często w moich snach powtarza się motyw podróży, Egiptu i złotych pierścionków. Co może to oznaczać

Dzisiaj zaś śniły mi się 4 sny

1 sen- śniło mi się, że moi rodzice wyjechali na wczasy a raczej wypłynęli wielkim dużym statkiem podróżnym (niby się o tym dowiedziałam będąc w domu ale jakoś oczami widziałam ten biały statek w piękną słoneczną pogodę). Trochę się zdziwiłam, że wyjeżdżają, bo przecież dopiero co byli na wakacjach w Egipcie. Widziałam jakby w wyobraźni kolorową mapę tego rejsu. (we śnie pamiętałam przebieg rejsu dokładnie, ale po przebudzeniu zapomniałam go. Pamiętam, że miał wypłynąć z Rosji z jakiejś nadmorskiej ciepłej miejscowości i płynąc na zachód chyba przez Europę aż na Karaiby. Dziwiłam się również, bo rodzice wypłynęli tylko na 7 dni a nie na 14 i dziwiłam się jak on może popłynąć i wrócić na Karaiby w ciągu 7 dni. Oni chyba ale nie jestem pewna w połowie drogi wysiedli (gdzieś koło Hiszpanii w jakiejś zatoce????)

2 sen - Byłam na klatce schodowej (na najwyższym piętrze) i znalazłam na podłodze 6 ładnych złotych pierścionków. Każdy znajdywany pierścionek liczyłam na głos (znajdywałam je po trzy na raz). Pierwszą trójkę znalazłam pod progiem, a kolejną pod ścianą. Chodziłam na klęczkach. Widziałam tuż obok otwarte drzwi i chodzącą po mieszkaniu blondynkę. Obawiałam się, że może mnie zobaczyć i powie, że to są jej pierścionki.

3 sen- Byłam w Egipcie (byłam w tym roku na wczasach tam), na pustyni podczas zachodu słońca, ale ta pustynia była dziwna bo po lewej stronie była bardzo górzysta a po prawej widziałam jakby miasto starożytne, niezamieszkałe, ukryte w skałach. Chciałam zrobić zdjęcie więc stanęłam na kamiennym murku (niedużym może z 20-30cm). Ale widok w obiektywie przysłonił mi jakiś młody mężczyzna, chłopiec (chyba Egipcjanin bo był ubrany w ich tradycyjny strój ale na czerwono). Krzyknęłam do nie go po polsku by się odsunął, bo byłam pierwsza i chcę zrobić zdjęcia. On to usłyszał i odsunął się na lewą stronę. Ja chciałam zrobić zdjęcie ale jakoś dziwnie współgrało światło, że nie mogłam zrobić tego zdjęcia. Poza tym chciałam cały krajobraz uchwycić, ale w obiektywie mieściło się tylko to miasto.

4 sen-Przeglądałam kolorowe kobiece czasopisma w których były dodatki: zielone cienie do powiek oraz czerwono-różowy błyszczyk. Rozmawiałam miło ze sprzedawczynią (kobietą w średnim wieku). Wyciągnęłam z lodówki dużo wędlin na białym talerzu i prosiłam sprzedawczynie by mi je pokroiła i zważyła, ale te wędliny były niby dobre ale np. na boczku czy szynce było coś białego jakby były "lekko" nie świeże, ale mi to nie przeszkadzało. Pomyślałam wtedy o babci, która zawsze kupuje dużo wędlin i mięsa i leżą one długo w lodówce o co się wszyscy na nią złoszczą.Sprzedawczyni potem podała mi pokrojoną ładną szynkę w woreczku. Ja tylko wybierałam te produkty ale za nic nie płaciłam bo się obudziłam

Edited by saritha_86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...