Jump to content

mapa, złote pierścionki, pustynia, Egipt

saritha_86
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnio (od jakiś 2 miesięcy) często w moich snach powtarza się motyw podróży, Egiptu i złotych pierścionków. Co może to oznaczać

Dzisiaj zaś śniły mi się 4 sny

1 sen- śniło mi się, że moi rodzice wyjechali na wczasy a raczej wypłynęli wielkim dużym statkiem podróżnym (niby się o tym dowiedziałam będąc w domu ale jakoś oczami widziałam ten biały statek w piękną słoneczną pogodę). Trochę się zdziwiłam, że wyjeżdżają, bo przecież dopiero co byli na wakacjach w Egipcie. Widziałam jakby w wyobraźni kolorową mapę tego rejsu. (we śnie pamiętałam przebieg rejsu dokładnie, ale po przebudzeniu zapomniałam go. Pamiętam, że miał wypłynąć z Rosji z jakiejś nadmorskiej ciepłej miejscowości i płynąc na zachód chyba przez Europę aż na Karaiby. Dziwiłam się również, bo rodzice wypłynęli tylko na 7 dni a nie na 14 i dziwiłam się jak on może popłynąć i wrócić na Karaiby w ciągu 7 dni. Oni chyba ale nie jestem pewna w połowie drogi wysiedli (gdzieś koło Hiszpanii w jakiejś zatoce????)

2 sen - Byłam na klatce schodowej (na najwyższym piętrze) i znalazłam na podłodze 6 ładnych złotych pierścionków. Każdy znajdywany pierścionek liczyłam na głos (znajdywałam je po trzy na raz). Pierwszą trójkę znalazłam pod progiem, a kolejną pod ścianą. Chodziłam na klęczkach. Widziałam tuż obok otwarte drzwi i chodzącą po mieszkaniu blondynkę. Obawiałam się, że może mnie zobaczyć i powie, że to są jej pierścionki.

3 sen- Byłam w Egipcie (byłam w tym roku na wczasach tam), na pustyni podczas zachodu słońca, ale ta pustynia była dziwna bo po lewej stronie była bardzo górzysta a po prawej widziałam jakby miasto starożytne, niezamieszkałe, ukryte w skałach. Chciałam zrobić zdjęcie więc stanęłam na kamiennym murku (niedużym może z 20-30cm). Ale widok w obiektywie przysłonił mi jakiś młody mężczyzna, chłopiec (chyba Egipcjanin bo był ubrany w ich tradycyjny strój ale na czerwono). Krzyknęłam do nie go po polsku by się odsunął, bo byłam pierwsza i chcę zrobić zdjęcia. On to usłyszał i odsunął się na lewą stronę. Ja chciałam zrobić zdjęcie ale jakoś dziwnie współgrało światło, że nie mogłam zrobić tego zdjęcia. Poza tym chciałam cały krajobraz uchwycić, ale w obiektywie mieściło się tylko to miasto.

4 sen-Przeglądałam kolorowe kobiece czasopisma w których były dodatki: zielone cienie do powiek oraz czerwono-różowy błyszczyk. Rozmawiałam miło ze sprzedawczynią (kobietą w średnim wieku). Wyciągnęłam z lodówki dużo wędlin na białym talerzu i prosiłam sprzedawczynie by mi je pokroiła i zważyła, ale te wędliny były niby dobre ale np. na boczku czy szynce było coś białego jakby były "lekko" nie świeże, ale mi to nie przeszkadzało. Pomyślałam wtedy o babci, która zawsze kupuje dużo wędlin i mięsa i leżą one długo w lodówce o co się wszyscy na nią złoszczą.Sprzedawczyni potem podała mi pokrojoną ładną szynkę w woreczku. Ja tylko wybierałam te produkty ale za nic nie płaciłam bo się obudziłam

Edited by saritha_86