Skocz do zawartości

Powtarzajacy sie sen.


Sandriina

Rekomendowane odpowiedzi

Od bardzo dlugiego czasu trapi mnie ciagle jeden i ten sam sen. Zmienia sie otoczenie itp ale glowne elementy sa takie same. Zawsze budze sie koszmarnie zmeczona i z bolem glowy. Ten sen jest tak realny, ze nie moge sobie z nim poradzic prosze o pomoc.

Opisze tutaj wersje ogolna i ta ktora snila mi sie dzisiaj.

 

Wsiadam do zepsutej windy. Zawsze w snie widze, ze jest zepstuta i zawsze mysle ze skoro jej nie odlaczyli z ruchu to mozna nia jezdzic. Oczywiscie winda nie dziala. Ze mna zwykle ktos wsiada ale nie zawsze. Dzisiaj jakas starsza pani ze mna weszla.( Wcisnelam przycisk 4 pietra) W windzie nie bylo scian wiec byl bardzo silny wiatr. Ale ta ani co ze mna jechala zpakinowala poniewaz zamiast na gore jechalismy w dol. Wygladalo to jak szyb w kopalni. Zatzymala winde w panice, ale wytlumaczylam jej ze nie mozemy wisiec na srodku szybu, bo ta winda jest bardzo niebezpieczna. Zjechalam na dol. Nagle ta pani gdzies znikla jak by jej nie bylo tam wczesniej. Jadac nadol widzialam ze robotnicy pracuja nad winda i ze szyb sie konczy. Zatrzymalam ja awaryjnie. WIdzialam ze robotnicy sa niezywi i ze sa przetrawli ludzie. Cos mi w nich nie pasowalo ale zaczelam sie zblizac. Obok tunelu byla dziura w ziemi. W niej bylo tysiace Zombi. Zrozumialam wtedy ze jakis bogacz stwirdzl ze chce zaryzykowac szukaniem undercity. Ono istnialo i dokopali sie do niego. W tej dziurze bylo tysiace, nawet miliony zombi. I niesamowicie realne. Niektore jedza zwloki robotnikow pracujacych tam. (nie wierze w zombi tak naprawde ale w tym snie zawsze wierze w to co sie dzieje) Nie wiem jak zawsze dostaje sie zpowrotem na gore. I w tym momencie zaczyna sie moja walka o przetrwanie. Nikt mi nie wierzy. Zawsze musze jakos zablokowac winde. Zawsze biegam w panice. Zwykle budze sie przed tym jak one dostana sie na gore z undercity.

 

Dzisiaj obdzilam sie z paralizem sennym, z bolem glowy, przestraszona. Mam tego dosc. Caly dzien mam zmarnowany po tym snie.

Co on moze znaczyc? Glownie mi chodzi o motywy zjedzania wina do undercity, zombie i bronienie wszyskich w budynku przed nimi.

Bardzo prosze o pomoc. I od razu mowie ze nie ogladam filmow o zombie bo one sa dla mnie smieszne. Horrorow przed pojsciem spac tez nigdy nie ogladalam majac ten sen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...