Skocz do zawartości

Pomozcie


Niewiem123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otoz mam problem bo jeszcze niedawno (1-1.5 roku temu) mialem tak ze wiedzialem ze za chwile albo w najblizszym czasie stanie mi sie cos zlego. Niestety zawsze sie to sprawdzalo. Postanowilem odrzucac od siebie bo zawsze jak to robilem to nic zlego sie nie dzialo. Czesto wiem co sie wydarzy i takie rozne sprawy. Prosze powiedzcie mi czy to byla dedukcja czy faktycznie mialem jakies zdolnosci. I czy poprzez odrzucanie od siebie tych mysli moge stracic te zdolnosci? PS: powiedzcie jak moge sie rozwinac by korzystac z Kroniki Akaszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otoz mam problem bo jeszcze niedawno (1-1.5 roku temu) mialem tak ze wiedzialem ze za chwile albo w najblizszym czasie stanie mi sie cos zlego. Niestety zawsze sie to sprawdzalo. Postanowilem odrzucac od siebie bo zawsze jak to robilem to nic zlego sie nie dzialo

Rób tak, żeby było dobrze. Jeśli jak odrzucałeś to od siebie, to nic złego się nie działo, to rób tak dalej.

 

(...) zdolności (...)

Ale czy to są "zdolności"? Bez przesady. Po prostu przeczucia, intuicja itp. Wydaje mi się, że to się bierze ze zwiększonej wrażliwości. Ale chyba niekoniecznie to jest "zdolność" bo równie dobrze można przewidywać coś co nijak się nie sprawdza. Albo, tak jak Ty napisałeś, przyciągać negatywne zdarzenia swoimi ponurymi myślami.

 

I czy poprzez odrzucanie od siebie tych mysli moge stracic te zdolnosci?

pytanie - czy chcesz je zachować? Przeczuwanie różnych głupot, które mogą lub nie mogą się sprawdzić wcale nie jest takie fajne, zaufaj mi.

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Niewiem123 / małgorzata 333

Też tak mi się zdarza. Dlatego radze wam miejcie zaufanie do własnej intuicji. LoonyMystic ma racje. Róbcie tak, żeby było dobrze ,myślcie pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można takie przypadki tłumaczyć na 2 sposoby. Wariant A - wyższa zdolność dedukcji, przez niektórych nazywana przepowiadaniem przyszłości :D Choć tak na prawdę jest to zwykła dedukcja bazująca na faktach i sladach - tyle że niektóre osoby nieświadomie czerpią te ślady i fakty nie tylko fizycznymi zmysłami ;] Nieświadomie czują energie w miejscach i na jej podstawie mogą wywnioskować więcej ;) Wariant B - predyspozycje do ingerowania w rzeczywistość za pomocą myśli ;)Czyli taka osoba po prostu sama przywołuje dany fakt. Zdarza się. Teraz pytanie co z tym zrobić?! Kwestia co chcemy osiągnąć ^^ Jeśli chcesz je rozwinąć i zacząć kontrolować, to proponuje wykonać troche doświadczeń i zrozumieć zasady na jakich się opierają te zjawiska ;] Żeby w coś skutecznie grać, trzeba znać zasady gry :D potem wszystko staje się oczywiste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...