Jump to content

Taniec z dziewczyną.


Clementinee
 Share

Recommended Posts

Śniłam o tym że tańczę z dziewczyną. Ona mnie prowadziła właściwie to ciągła mnie po parkiecie. Ja nie umiałam tańczyć ona tańczyła dobrze czuć było jej dominacje. W pewnym momencie już tak nie umiałam nadążyć że puściła moje ręce i tańczyła. Nadal tańczyłyśmy razem choć ja ewidentnie nie łapałam rytmu .

Czytałam że sen o tańcu oznacza że decydując się na jedną z dwóch osób dokonasz niewłaściwego wyboru. Czy to dotyczy sfery miłosnej czy ogólnej. Może to głupie ale mam do wyboru 2 lekarzy i nie wiem kogo wybrać i bardzo boje się dokonać wyboru. Czy sen właśnie tego dotyczy? Co może oznaczać? Decydując się na jednego z lekarzy dokonałam złej decyzji :(.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W życiu jak w tańcu ten prowadzi kto podejmuje decyzje i tego ten sen dotyczy. Trzeba cię ciagać po parkiecie abyś nadażała za resztą- czyli nie potrafisz podjąć sama decyzji i ten sen tego dotyczy. W sprawie wyboru z pomiedzy dwóch lekarzy robisz dylemat, dlaczego zaraz zła decyzja? Jakieś realne przesłanki wobec któregoś z nich? Jeżeli nie to niech zadecyduje najlepszy dla ciebie termin wizyty( i po strachu).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Ja na wybór lekarzy nie z polecenia mam prosty sposób - jeżeli do "fachowca" jest dużo ludzi zapisanych, musi być niezły w tym co robi (uznanie innych) więc i ja do niego się zapisuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...