Jump to content

Taniec z dziewczyną.

Clementinee
 Share

Recommended Posts

Śniłam o tym że tańczę z dziewczyną. Ona mnie prowadziła właściwie to ciągła mnie po parkiecie. Ja nie umiałam tańczyć ona tańczyła dobrze czuć było jej dominacje. W pewnym momencie już tak nie umiałam nadążyć że puściła moje ręce i tańczyła. Nadal tańczyłyśmy razem choć ja ewidentnie nie łapałam rytmu .

Czytałam że sen o tańcu oznacza że decydując się na jedną z dwóch osób dokonasz niewłaściwego wyboru. Czy to dotyczy sfery miłosnej czy ogólnej. Może to głupie ale mam do wyboru 2 lekarzy i nie wiem kogo wybrać i bardzo boje się dokonać wyboru. Czy sen właśnie tego dotyczy? Co może oznaczać? Decydując się na jednego z lekarzy dokonałam złej decyzji :(.

Witam!

W życiu jak w tańcu ten prowadzi kto podejmuje decyzje i tego ten sen dotyczy. Trzeba cię ciagać po parkiecie abyś nadażała za resztą- czyli nie potrafisz podjąć sama decyzji i ten sen tego dotyczy. W sprawie wyboru z pomiedzy dwóch lekarzy robisz dylemat, dlaczego zaraz zła decyzja? Jakieś realne przesłanki wobec któregoś z nich? Jeżeli nie to niech zadecyduje najlepszy dla ciebie termin wizyty( i po strachu).

Pozdrawiam:

Sławomir

Ja na wybór lekarzy nie z polecenia mam prosty sposób - jeżeli do "fachowca" jest dużo ludzi zapisanych, musi być niezły w tym co robi (uznanie innych) więc i ja do niego się zapisuje.