Skocz do zawartości

Zmarła mama


Misieq9999

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chce zaznaczyć ze moja mam zmarła ok 4 lata temu na raka. Byłem przy jej śmierci. W ciągu ostatnich dni życia nie mogła już wogle mówić.

 

Śniła mi się mama, była chora. Na początku jak ją zobaczyłem zdziwiłem się jak to możliwe że ona żyje. Czułem jednocześnie radość że jest tu ze mną i smutek że będzie dalej cierpieć.

Leżała w szpitalu w rogu pomieszczenia kolo okna, ubrana na biało i miała białą pościel, włosy ciemny blond, okno białe zasłony, bił od niego blask, pomieszczenie i łóżka w tle białe.

Mogła mówić ale ledwo. Ze 2 razy dostała jakichś dziwnych ataków, coś w stylu padaczki, wyginała się z bólu.

Leżała na plecach patrząc w sufit. Ani razy nie popatrzyła na mnie.

Lekarz gdzieś z sali mówił że nie dawno miała wylew. Widziałem jakby go gdzieś w tle na chwile i był ubrany na biało i miał białe włosy, koło 60 lat.

Chciała żebym z jej telefonu zadzwonił do jakiegoś jej kolegi. Była zdziwiona że nie ma już jej telefonu ani numeru. Chciała więc żebym zadzwonił z innego i że mi podyktuje numer.

 

Zmiana scenerii na jakąś skromną restauracje. W tle okna na całej ścianie, znowu blask od nich i białe zasłony. Ściany pomalowane na biało, jasne stoły, krzesła, podłoga i w ogóle klimat Sali utrzymany w jasnych kolorach.

Jest pusto jednak w tle siedzi jakiś mężczyzna. Siedzi do nas tyłem. Jest cały na czarno, ma czarne włosy chyba na żelu i jest młody ok. 20 lat. Raz się odwrócił i coś mówił ale nie pamiętam co. Wydaje mi się że się uśmiechał wtedy.

My siedzimy przy stoliku prostopadle do siebie. Mama na tle tych okien. Tym razem jest cała na czarno i ma czarne włosy.

Mówię jej co u mnie – że ukończyłem liceum, teraz studiuje, mam dziewczynę. Tak poza snem od dawna brakuje mi rozmowy z nią i uważałem że chciała by wiedzieć takie rzeczy ale nie miałem jej tego jak powiedzieć.

Ona jest cicha, patrzy cały czas przed siebie w jedno miejsce w podłodze. Chyba wtedy ten czarny mężczyzna coś powiedział. Ja byłem wzruszony mówiąc to ale ona nie zareagowała, miałem wrażenie że mnie nie słucha.

Zaraz po tym zobaczyłem boksera na ringu. Tło było ciemne a ring rozświetlony. Mężczyzna bał się walczyć.

Co i czy było coś dalej nie pamiętam.

 

Proszę pomóżcie mi zinterpretować ten sen. Bardzo mnie to trapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...