Jump to content

Zmarła mama


Misieq9999
 Share

Recommended Posts

Na wstępie chce zaznaczyć ze moja mam zmarła ok 4 lata temu na raka. Byłem przy jej śmierci. W ciągu ostatnich dni życia nie mogła już wogle mówić.

 

Śniła mi się mama, była chora. Na początku jak ją zobaczyłem zdziwiłem się jak to możliwe że ona żyje. Czułem jednocześnie radość że jest tu ze mną i smutek że będzie dalej cierpieć.

Leżała w szpitalu w rogu pomieszczenia kolo okna, ubrana na biało i miała białą pościel, włosy ciemny blond, okno białe zasłony, bił od niego blask, pomieszczenie i łóżka w tle białe.

Mogła mówić ale ledwo. Ze 2 razy dostała jakichś dziwnych ataków, coś w stylu padaczki, wyginała się z bólu.

Leżała na plecach patrząc w sufit. Ani razy nie popatrzyła na mnie.

Lekarz gdzieś z sali mówił że nie dawno miała wylew. Widziałem jakby go gdzieś w tle na chwile i był ubrany na biało i miał białe włosy, koło 60 lat.

Chciała żebym z jej telefonu zadzwonił do jakiegoś jej kolegi. Była zdziwiona że nie ma już jej telefonu ani numeru. Chciała więc żebym zadzwonił z innego i że mi podyktuje numer.

 

Zmiana scenerii na jakąś skromną restauracje. W tle okna na całej ścianie, znowu blask od nich i białe zasłony. Ściany pomalowane na biało, jasne stoły, krzesła, podłoga i w ogóle klimat Sali utrzymany w jasnych kolorach.

Jest pusto jednak w tle siedzi jakiś mężczyzna. Siedzi do nas tyłem. Jest cały na czarno, ma czarne włosy chyba na żelu i jest młody ok. 20 lat. Raz się odwrócił i coś mówił ale nie pamiętam co. Wydaje mi się że się uśmiechał wtedy.

My siedzimy przy stoliku prostopadle do siebie. Mama na tle tych okien. Tym razem jest cała na czarno i ma czarne włosy.

Mówię jej co u mnie – że ukończyłem liceum, teraz studiuje, mam dziewczynę. Tak poza snem od dawna brakuje mi rozmowy z nią i uważałem że chciała by wiedzieć takie rzeczy ale nie miałem jej tego jak powiedzieć.

Ona jest cicha, patrzy cały czas przed siebie w jedno miejsce w podłodze. Chyba wtedy ten czarny mężczyzna coś powiedział. Ja byłem wzruszony mówiąc to ale ona nie zareagowała, miałem wrażenie że mnie nie słucha.

Zaraz po tym zobaczyłem boksera na ringu. Tło było ciemne a ring rozświetlony. Mężczyzna bał się walczyć.

Co i czy było coś dalej nie pamiętam.

 

Proszę pomóżcie mi zinterpretować ten sen. Bardzo mnie to trapi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...