Jump to content

Dziwne sny z dziwną częstotliwością.


khaacu
 Share

Recommended Posts

Witam!

Ogółem, rzecz w tym, że sny, które po przebudzeniu bym wciąż pamiętał, zdarzają mi się średnio raz na pół roku. Jednak od kilku dni miewam dziwne, codziennie. Byłbym niesamowicie wdzięczny za pomoc w ich interpretacji. nie są to wszystkie gdyż oczywiście w natłoku spraw codziennych kilku zapomniałem.

1. Przyjechałem "incognito" do mojego rodzinnego miasta i późną nocą spotkałem mojego serdecznego przyjaciela. Był lekko nietrzeźwy, wyjątkowo spokojny i cały w błocie i liściach. Zaproponowałem mu, żeby przenocował u mnie, żeby go rodzice nie zobaczyli w takim stanie. On się tylko uśmiechnął lekko i odpowiedział: Dzięki stary. Idę do domu.

2. Popadłem w jakiś konflikt z prawem. Nie wiem, co zrobiłem, ale to było coś co sądziłem, iż należy zrobić, chociaż nie jest to legalne. Pozwoliłem się aresztować (nie widziałem samych policjantów), chociaż mogłem stamtąd bezproblemowo uciec i mimo obaw przed konsekwencjami. Potem byłem gdzieś przetrzymywany, gdzie był też, ktoś mi znajomy(nie jestem w stanie określić kto dokładnie) i proponował mi bym uciekał, bo nie stanowiło to żadnego problemu, jednak ja odmawiałem.

3.Widziałem kilka szczurów, biegających po jakimś pomieszczeniu o białych ścianach i podłodze. Ktoś dał mi nóż i kazał je zabić. Podszedłem do jednego z nich, spróbowałem go uderzyć tym nożem, ale nie zrobiło to szczurowi większej krzywdy, po czym powiedziałem: Nie zrobię tego, i rzuciłem tym zakrwawionym nożem w podłogę.

 

Będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam,

Kacper

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...