Jump to content

dobieranie ubrań i butów, pociąg

karolinna
 Share

Recommended Posts

Witam.

Początkowo byłam chyba w jakimś pokoju z kolegą. Dzwonił do znajomych, mieli wyjść gdzieś na miasto za pół godziny, więc my w zamyśle mieliśmy szybkie ogarnięcie się i dołączenie do nich. Nie zdążyłam poprawić makijażu, dobierałam tylko odpowiednie ubrania- spodnie, sweter, buty- wszystko pasowało kolorystycznie i podobało mi się. Butów miałam kilka par, każda wyglądała świetnie. Wzięłam więc to, co przygotowałam i poszliśmy na pociąg /albo to był jednak autobus? nie pamiętam- zostanę przy pociągu.

Jechaliśmy pociągiem. Zaczęłam sie przebierać- konkretnie to zdejmować spodnie. Nie zdążyłam tego zrobić a my już byliśmy na miejscu i trzeba było wysiadać. Nie wiedziałam co robić, czy jednak zostać i zdjąć je do końca, czy szybko wciągnąć z powrotem.

Trzeba było wysiadać. Kontroler sprawdzał bilety przy wyjściu. Nie miałam go. Chciałam kupić, ale zanim założyłam spodnie, kontroler zniknął a pociąg wracał tam, skąd przyjechał.

To tyle. Proszę o zinterpretowanie.

Co do kolegi- nie wiem, czy to przydatne w tym wypadku- to mamy czystko koleżeńskie stosunki.

Główne wydarzenie jakie mają miejsce w moim życiu w tym momencie- zmiana pracy i mieszkania.

No nie wiem co jeszcze byłoby przydatne...

Witam!

Moim zdaniem to sen jest typowy na przeprowadzkę to moim zdaniem jest te pakowanie na prędce i te zakładnaie spodni. Zastanawi mnie tylko ten kontroler - to sprawa urzędowa która tak jakby się oddala ale te oddalenie jest dla ciebie korzystne (nie maiłaś biletu) może to świadczyć że pracy jednak nie zmienisz - poprostu ciebie nie puszczą (chyba że masz jakies inne sprawy urzedowe na głowie)

Pozdrawiam:

Sławomir