Jump to content

ząb


megan60
 Share

Recommended Posts

dzisiaj śnił mi się ułamany ząb a w nim inny ząb ale tak mi się wydaje w dobrym stanie..nie byłam przerażona...spokojna..co to może znaczyć? Jakaś strata?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Poraz pierwszy czytam sen z zębami który ma pozytywny wydźwięk.

Złamany ząb to coś przykrego co miało cię spotkać jakaś strata ale to że ze złamanego zęba wyrasta drugi ząb oznacza że to co pozornie było naszą stratą okazało się czymś dobrym bo dzięki temu cos zyskujemy(to ten drugi ząB). Przytocze ci przykład z mojego życia abyś zrozumiała o czym mówię - to tak jakby stracic pracę aby znaleść lepszą.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe... Zgadzam się z tym co napisał Sławomir, ząb to coś co można zastąpić czymś lepszym. Sen oznacza, że w twoim życiu zmieni się coś na lepsze :-)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za tak ciekawe interpretacje...może faktycznie coś zmieni się w moim życiu na lepsze. A dzisiaj śnił mi się Dach na którym stoję... pamiętam że zastanawiałam jak mam z niego zejść? Oceniłam trzymając się komina a potem chyba krawędzi dachu że zabije się jeśli jednak skoczę (było zbyt wysoko)? Potem byłam już w innym miejscu... szłam ulica w ładnej garsonce czyli nie skoczyłam i żyje.

Ja jestem własnie na rozdrożu...nie wiem co mam dalej w moim życiu robić...wszystko nie tak jak być powinno.Jestem załamana. A przedwczoraj sen popołudniu godz. 16.30 (mała drzemka) o domu w którym do jakiegokolwiek weszłam pokoju były podłogi uniesione do góry pod wpływem wody? nie mogłam przejść...w domu na piętrze na korytarzu spotkałam jakieś osoby i rozmawiałyśmy..byłam znowu ubrana w ta ładną garsonkę.Potem widziałam siebie na ulicy czyli jednak wyszłam?.

Na ulicy spotkałam jakiegoś mężczyznę który mi powiedział na ucho" Krach na giełdzie" i poszedł zadowolony dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...