Skocz do zawartości

Czy sen był przez runy?


Grrr

Rekomendowane odpowiedzi

A wutłumacz mi jak prostemu chłopu po co ci beł ten skrypt z runami bo zielony jestem z run?

A jakbys mogła napisac cos o sobie, wiek, czy jestes w związku, co robisz to moze cos pokombinuje.

A jeszcze jedno o co chodzi z tym pseudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem cały czas w śnie przewijali się koledzy byłego.. i wszystko co z nim związane.. Nawet te morze- przez chwilę była myśl.. że zawsze chcieliśmy jechać razem. Ale ostatecznie mężczyzna z którym byłam, nie wiem kim był- był postacią.. Po prostu..Nie jestem w związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dosc długim związku.. który zakończył się fiaskiem.. W sumie.. ciąglę przezywam to.. I nie mogę dojśc do siebie.. Że mnie w taki sposób chłopak zostawił, mam żal do siebie, bo wiem, że wiele złego też zrobiłam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś na milość.

A tak odnośnie miłości - Na miłośc boską nie Pan Sławomir!!!!!!!!!!!!!!!!! (czuję się tak strary że chyba muszę sobie sprawić okulary do czytania).

Zacznijmy od początku.

Złozyłas skrypt runiczny an przywrocenie miłości (jak dobrze zrozumiałem) podświadomośc wyslała ci odpowiedź.

Morze w naszych snach oznacza przeważnie uczucia (a wtym przypadku to napewno). Twoje morze jest zimne jak i pogoda - symbolizuje to ochłodzenie stosunków lub ma wymiar czasowy - zima. Ten mężczyzna to jest odzwierciedlenie twojego byłego. Kąpie się w tej lodowatej wodzie a cibie to dziwi - symbolizuje wasz związek. Rekin to rozstanie - bolesne a dlatego porównanie do śmierci że tak jak rozpad związku była bolesna (w zębach rekina). Twój płacz i rozpacz to obecne odczucia i tęsknoty.

Teraz dochodzimy do sedna snu a raczej tego co go wywołalo.

Zestaw run był na powrót meżczyzny i wrócił tak jak marzysz - obiecuje że cie nie zostawi, że kocha i że nie umarł - jednym zdaniem: "nadzieja umiera ostatnia"

A teraz przemyśl ta scenę z rekinem i zastanów się czy wasz związek naprawde mógł przeżyć, bo moim zdaniem powinnaś zmienić intencję skryptów runicznych: na nowy związek calkowicie nowy zwiazzek.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...