Jump to content

bardzo dziwny sen

moniaa26
 Share

Recommended Posts

Mialam dzisiaj dziwny sen. bylam na jakiejs imprezie tak jakby rodzinnej, aczkowliek widzialam tez niektorych ludzi, z ktorymi pracuje, czy znajomych. ktos na ta impreze przyprowadzil psy, a pozniej nie wiem skad wziely sie tam koty.Psy zaczely szczekac i przeganiac koty a koty syczec tak jak to dla nich charakterystyczne. Nastepenie pojawily sie kury i te wszystkie rozbiegane psy i koty przegonily te kury, a pozniej ja z innymi lapalam je i zaganialam do zagrody.pozniej nagle pojawila sie sytuacja ze siedzialam przy stole, byli inni ludzie. moj tata powiedzial do mnie, ze on z nim rozmawial (z moim mezem), ze on sie nie zmieni, taki juz jest i lepiej zebym sobie odpuscila. po chwili zobaczylam siedzaca na podwyzszeniu za moimi plecami mame, ktora miala lzy w oczach, ale nie plakala i pkazala mi, ze cos znalazla. wzielam to od niej a okazal sie to paszport mojego znajomego.schowalam go do kieszeni bo stwierdzilam, ze moze sie troche podenerwowac, ale myslalam zeby go pozniej oddsac i wtedy sie obudzilam. Pewnie to wszystko zagmatwane, ale dla mnie to byl naprawde dziwny sen i moze cos przez to mam zrozumiec. Wiec gdby ktos mogl go zinterpretowac to wielkie dzieki