Skocz do zawartości

Talizman w ludzkiej postaci


eihpos7771

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwne pytanie. Czy czlowiek moze byc swojego rodzaju talizmanem/amuletem? Pytam sie, bo wrozka kiedys mi powiedziala, ze wlasnie tak 'dzialam'. Nie do konca zrozumialam co chciala mi przez to powiedziec. Moze w tym momencie chce sprawdzic jej wiarygodnosc, moze wrocic sie do tamtych slow i zrozumiec dokladnie co miala na mysli..nie wiem. Przegladajac watki, jakis impuls mnie sklonil zeby o to zapytac, nie wiem nawet jakiego typu odpowiedzi oczekuje. Poprostu powiedzcie co myslicie o 'zywym talizmanie'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli da sie ciebie nosić na łańcuszku zawieszonego na szyi albo włozyć do kieszeni - jesteś żywym talizmanem, jeżeli nie, to moim zdaniem ta wróżka ściemniała. Są ludzie którzy ze wzgledu na podwyższone wibracje porawiają swoją obecnościa samoczucie innych a co poniektórzy swoimi słowami potrafia podnieśc morale innych są i tacy którzy jak nam życzą czegoś dobrego to się spełnia - moze o to chodzi. Sprawdź czy twoi znajomi którym życzsz z calego serca czegoś dobrego rzeczywiście to w jakiś sposób odczuwają.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowia, ze po rozmowie ze mna maja poczucie ze im sie na pewno uda (i udaje im sie), chociaz nikomu nie mowie nic odkrywczego. Moze nie da sie mnie nosic fizycznie, ale moge byc mentalnie przy kims, do momentu az jego zyczenie sie nie spelni. Zastanawialam sie czy samymi swoimi myslami o kims, kogo nie znam osobiscie, moglabym pomoc np. jakiemus bezdomnemu. Tak jakbym napelniala sie miloscia w nie swoim ciele, a tego czlowieka, ale to juz chyba nie ma nic wspolnego z talizmanami, ani tym tematem. Nie pozostaje mi nic innego jak sprobowac:) Dziekuje za odpowiedz i rowniez pozdrawiam, Aneta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli da sie ciebie nosić na łańcuszku zawieszonego na szyi albo włozyć do kieszeni - jesteś żywym talizmanem
Talizman (gr. telesma - przedmiot poświęcony, arab. tilasm obraz magiczny, pers. tilisman) - przedmiot magiczny (często drobny), mający przynosić swemu właścicielowi lub nosicielowi szczęście. Często mylony, czasem wręcz utożsamiany z amuletem.

Wikipedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...