Skocz do zawartości

1 sen: ja jestem w ciąży, 2 sen: kolega mówi mi,że ma dziecko. proszę o interpretację


kasieek113

Rekomendowane odpowiedzi

właściwie chodzi mi o dwa sny.

pierwszy polegał na tym, że byłam w ciąży, a mam aktualnie 17 lat! w śnie właściwie wiele się nie działo, ale tego nie pamiętam. jedyne to to, że wydawało mi się ze zaraz zacznę rodzić i udałam się na porodówkę, ale do akcji porodowej nie doszło. potem poszłam na jakąś salę gimnastyczną (?!), położyłam się pod ścianą i tak leżałam. potem dołączyli do mnie jacyś faceci, i chyba ich znałam, ale nie kojarzę twarzy...

 

 

drugi sen również dotyczył ciąży/ dziecka. mianowicie sen zaczął się od tego, ze zaszedł po mnie mój kolega (również jest w moim wieku, i dodam, że jest tylko dobrym kolegą, nawet nie przyjacielem, bo za często się sobie nie zwierzamy:)) i wyszliśmy przed mój blok. potem leżeliśmy na chodniku (?!) i on oświadczył, że musi mi powiedzieć coś ważnego. no i powiedział, że ma dziecko! po tym wyznaniu ja skojarzyłam, ze przecież widziałam wcześniej na nk czy fejsbuku zdjęcia dziewczyny z małym dzieckiem, która pisała do mojego kolegi komentarze, ze to jego dziecko. wtedy mnie to zdziwiło, ale teraz.. no i tak leżeliśmy na chodniku i w oddali zobaczyłam moich rodziców wychodzących z domu.

 

czy ten sny mogą coś oznaczać? szczerze mówiąc trochę mnie przerażają, fakt że w obu wystąpiły jakieś powiązania z dziećmi... dodam, że zazwyczaj nie pamiętam w ogóle/ nie mam snów, dlatego te mnie trochę zdziwiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...