Jump to content

1 sen: ja jestem w ciąży, 2 sen: kolega mówi mi,że ma dziecko. proszę o interpretację


kasieek113
 Share

Recommended Posts

właściwie chodzi mi o dwa sny.

pierwszy polegał na tym, że byłam w ciąży, a mam aktualnie 17 lat! w śnie właściwie wiele się nie działo, ale tego nie pamiętam. jedyne to to, że wydawało mi się ze zaraz zacznę rodzić i udałam się na porodówkę, ale do akcji porodowej nie doszło. potem poszłam na jakąś salę gimnastyczną (?!), położyłam się pod ścianą i tak leżałam. potem dołączyli do mnie jacyś faceci, i chyba ich znałam, ale nie kojarzę twarzy...

 

 

drugi sen również dotyczył ciąży/ dziecka. mianowicie sen zaczął się od tego, ze zaszedł po mnie mój kolega (również jest w moim wieku, i dodam, że jest tylko dobrym kolegą, nawet nie przyjacielem, bo za często się sobie nie zwierzamy:)) i wyszliśmy przed mój blok. potem leżeliśmy na chodniku (?!) i on oświadczył, że musi mi powiedzieć coś ważnego. no i powiedział, że ma dziecko! po tym wyznaniu ja skojarzyłam, ze przecież widziałam wcześniej na nk czy fejsbuku zdjęcia dziewczyny z małym dzieckiem, która pisała do mojego kolegi komentarze, ze to jego dziecko. wtedy mnie to zdziwiło, ale teraz.. no i tak leżeliśmy na chodniku i w oddali zobaczyłam moich rodziców wychodzących z domu.

 

czy ten sny mogą coś oznaczać? szczerze mówiąc trochę mnie przerażają, fakt że w obu wystąpiły jakieś powiązania z dziećmi... dodam, że zazwyczaj nie pamiętam w ogóle/ nie mam snów, dlatego te mnie trochę zdziwiły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...