Jump to content

Monady jak używać i czy są bezpieczne ?


bavaria
 Share

Recommended Posts

Praca z monadami czy macie jakąś wiedzę na temat pochodzenia technik oczyszczania pola energetycznego człowieka manadami ? Jeśli gdzieś na ten temat można znaleźć stosowne informację będę wdzięczny za pomoc..

Edited by bavaria
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzę ,że nie bardzo wiecie czym jest Monada. O monadach pisał już Gottfried Wilhelm Leibniz napisał teorie bytu monady.

Wracając do Monad to są one " mielącymi wirnikami " zasilanymi energią żywiołu natury- najstarszych z aniołów na ziemi ,które wciągają jak odkurzacz negatywne energie znajdujące się w obrębie pola energetycznego człowieka w formie : dusz,bytów,istot, wirusów,bakterii,itp które znajdują się w zasięgu pola działania monady . Pytanie co dzieje się z energią wessaną przez monadę otóż energia jest zmielona w formie kosmicznego pyłu (prany) który jest czysty i pozostaje w przestrzeni . Może również z niego powstać nowe życie w różnej formie . Monad nie trzeba niczym innym oczyszczać ,wystarczy ,że odwrócimy je na drugą stronę po 9 godz. ,a one same się zregenerują.

Są różne metody oczyszczania z negatywnych energii posługując się żywiołami natury. Metoda ta nie jest w Polsce zbytnio znana gdyż wywodzi się z Japońskiej medycyny naturalnej i nie wielu ja u nas praktykuje.

Osobiście uważam ,że polecana tu metoda jest mało skomplikowana ,prosta w obsłudze i nie wymagająca specjalnej wiedzy.

Edited by bavaria
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hmm Ciekawe ..Więc skoro Monady w tak łatwy sposób zbierają złą energię z pomieszczeń itp to dlaczego wszyscy korzystają ze standardowych zaklęć oczyszczania pomieszczeń?

i dlaczego tak mało o nich wiadomo ,skoro są tak pozytywnym "zjawiskiem".?

 

zaciekawiły mnie one ,widzę że posiadasz jakąś wiedzę na ten temat ,bym był bardzo wdzięczny gdybyś podzielił się ze mną ową wiedzą:)

Edited by Matthew
Link to comment
Share on other sites

wydaje się interesujące ale trochę dziwne jeśli mówisz że monady"zasilanymi energią aniołów żywiołu,które wciągają jak odkurzacz negatywne energie w formie bytów czy istot które znajdują się w zasięgu pola działania"

to dlaczego podczas wsysania nie wciągają też tej pozytywnej energi ? bo jak coś wciągasz odkurzaczem to zdarza się że wciągniesz coś czego nie chciałeś .wiem może to i przenośnia z tym odkurzaczem ,ale czysta ciekawość:).

jest jakaś specjalna technika wzywania ,wytwarzania ich czy wszystko polega na wytworzeniu ich w swoich myślach podczas medytacji itp?

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

tak wiem, ale nie chce mi się juz więcej pisac bo zmykam do posłania, może jeszcze innym razem jeśli nic nie będzie w temacie :oczko2:

Link to comment
Share on other sites

a masz Monadę bo próbować ?

 

Bardzo Cie prosze o informacje o MONADACH bardzo mnie to zainteresowało czy jest jakaś literatura polskojęzyczna.Same znaki można by zrobić ale co jeszcze jest potrzebne by z nimi pracować ,

Link to comment
Share on other sites

Gullfaxi nie znajdziesz nigdzie w Polsce informacji o Monadach ,jedynym źródłem byłoby szukanie informacji w Japonii . Jedyna osoba w Polsce ,która produkuje Monady jest Pan inż.Waldemar Borny Prezes Sekcji Ochrony Środowiska i Radiestezji SIMP w Lubliniei który metody oczyszczania nauczył się w Japonii .Więcej znajdziesz na jego stronie Waldemar Borny - Naturoterapia ,jak do niego napiszesz to pewnie Ci jakieś podeśle ,duża kosztuje chyba 1o zł .Jeśli ja umieścisz na promieniu pobierającym energię z ziemi i wchodząca do ośrodka Kundalini - między nogami zgodnie z polaryzacja męska lub żeńska to Twoje pole zacznie się same oczyszczać . W zależności od ustawienia żywiołu natury oczyszczają się różne rzeczy znajdujące się w zasięgu Twojego pola energetycznego tak jak napisałem wcześniej.Monadami możesz zabezpieczyć lub oczyścić bliskie Ci osoby czy ochronić mieszkanie przed bytami ,duchami istotami itp. Stojąc na monadach możesz również oczyścić swoje wszystkie czakry i meridiany poprawiając lepszy przepływ energii w ciele .Zaleca się używania monad przy egzorcyzmach i innych praktykach rytualnych jako ochrony przed każda forma negatywnych energii

Edited by bavaria
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...