Skocz do zawartości

jaki sen to takiego nie mialem jeszcze nigdy;/;/


Servolot

Rekomendowane odpowiedzi

witam... snilo mi sie ze szedłem kolo jakiegos budynku rozgladałem sie co chile bo zdawalo mi sei ze ktos mnie obserwuje (szatan) (ze snu wiem ze był zadowy) i czekałem na autobus za raz obok tego budynku, siedzialem na jkais schodach... i nagle idzie kilku zołniezy i krzycza ze kto polak to zabiją, miałem na sobie spodnie moro z flaga polski i bluze z flaga niemiec;/ i stwierdzilem ze musze sie troche "spłaszczyc " zeby mnie nie zobaczyli... i nagle idzie drugie wojsko i strzelaja...... stwierdzilem ze musze uciekac bo mnie zabija... i podczas tej ucieczki mialem skoczyc przez ogrodszenie... i własnie jak przeskakiwałem zabili mnie;/;/ lezałem na ziemi i czuulem jak krew wypływa mi z brzucha.... i ta smierc to bylo takie odliczanie jak umierałem słyszałem piosenke spiewana w podniosłej atmosferze i z tej piosenki pamietam słowa "panmie adrianie, kretynie" kiedy umarłem widzialem swiatełko ktore sie zblizalo jak juz sie zblizylo,, obudzilem sie.... prosze was powiedzcie co moze to oznaczac!! baardzo mi zalezy na tej interpretacji!

Edytowane przez Servolot
edycja czesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierć, którą poniosłeś oznacza długie oraz szczęśliwe życie. Żołnierzy których widziałeś oznaczają, że przed Tobą niespokojne dni, ucieczka oznacza uniknięcie niebezpieczeństwa. Strzały oddane przez żołnierzy wróży niepokoje oraz denerwujące zdarzenia. Uważaj na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...