Jump to content

Prośba do Sławomira o interpretację snu o duchach


saritha_86
 Share

Recommended Posts

Czy mógłby pan zinterpretować mój sen, bo obudziłam się z niego jeszcze przed wschodem słońca z przestrachem i nie mogłam już zasnąć - i nie chodziło tu o duchy lecz o końcówkę snu.

Śniło mi się dzisiaj, że stałam na dworze w jasną noc z młodym mężczyzną. Wtedy podeszły do mnie 2 duchy - duch kobiety widoczny (przezroczysty) i duch księdza Sebastiana niewidoczny ale wyczuwalny. Ja osobiście byłam ich córką Glorią. Duch kobiety podszedł do mnie i zapytał się czy wszystko dobrze się układa w sferze uczuciowej. Ja uśmiechnęłam się i odp, że jak najbardziej tak. Wtedy ona powiedziała, że i tak będzie o tym wiedziała gdy mnie obejmie. I tak uczyniła. Objęła mnie rękami za ramiona i przytuliła. Powiedziała, ze śmiechem, że wyczuwa jak bardzo jest dobrze, bo cała jestem gorąca. Zaprowadziła nas po asfaltowej ścieżce na cmentarz. Pod drzewem liściastym obok ogrodzenia (siatki) był grób księdza, w jego rogu grób kobiety-ducha a obok tego grobu, grób maleńkiego dziecka (były one bez pomnika, sama nasypana ziemia). Wtedy ksiądz Sebastian ukucnął obok swojego grobu i zaczął tak jakby delikatnie odkopywać tą ziemię (to dziwne, bo był niewidoczny a ja jakbym widziała i nie widziała jego dłoni). Młody mężczyzna w którym we śnie byłam zakochana zaczął błogosławić obydwa groby mówiąc co Bóg złączył niech człowiek nie rozdziela. Wziął wodę święconą i pokropił obydwa groby (czułam we śnie na sobie krople wody). Potem kobieta zaczęła opowiadać o ciężkiej pracy, kiedy to moja mama sama pracowała w nocy by mnie wychować. Wtedy pojawiła się we śnie moja prawdziwa mama. Zobaczyłam nagle na ziemi pustą czyściutką szklankę, która zaczęła się napełniać wodą (niewidoczny ksiądz ją napełniał). Uniosła się ona w powietrze w stronę mojej mamy. Chciałam jej ją podać, ale ona aż się dosłownie wyrywała do niej(tylko ona mogła ją wziąć). Mama wzięła tą szklankę z wdzięcznością (byłą bardzo blada) i napiła się kilka łyków i chciała odstawić ją na bok, ale ksiądz jej na to nie pozwolił. Kazał jej pić i wtedy nagle moja mama zaczęła mdleć (na przemian odzyskując i tracąc przytomność). Ja ją próbowałam podtrzymywać a ksiądz próbował przechylać szklankę do ust by się ocknęła. Kiedy to nic nie dało to chlusnął na nią wodą (na twarz i szyję) . Wtedy się obudziłam z przerażeniem, że coś grozi mojej mamie.

Dodam, że postać kobiety i księdza oraz Glorii była z serialu, który oglądałam ponad rok temu i kompletnie o nim nie myślałam aż do dzisiejszego snu. W filmie ksiądz był martwy i ukazywał się córce próbując wskazać mordercę i wyjaśnić zbrodnie sprzed lat i powiedzieć, że to ona jest jego córką. Tylko te postacie i relacje między nimi były zgodne z serialem nic poza tym.

Edited by saritha_86
Link to comment
Share on other sites

Ups... Mała pomyłka - A jeżeli chodzi o nogi to na pewno będą świetnie wyglądały po wydepilowaniu - no chyba, że są krzywe, to wtedy chyba lepiej zostawić jak jest :)

Link to comment
Share on other sites

Oj żebyś wiedział, że ciężko być kobietą :) Tyle trzeba się wycierpieć by tylko ładnie wyglądać... Pod tym względem mężczyźni mają o niebo lepiej.

A jeżeli chodzi o moje relacje z mamą to są bardzo dobre - zawsze mogę na nią liczyć i bardzo ją kocham. Zastanawiałam się nad tym snem (od 5 rano ) i ten fragment kiedy duch mówił o ciężkiej nocnej pracy mógł się odnosić do moich wspomnień z dzieciństwa, kiedy to mama wychodziła do pracy jeszcze przed godziną 5 rano i wracała kiedy było ciemno na dworze, ale to są bardzo stare wspomnienia. Miałam może z 4-5 lat.

Po tym śnie nie mogłam się uspokoić. Był strasznie realistyczny (chodzi mi o tą końcówkę). Miałam we śnie wrażenie, że ta woda (i święcona i ta w szklance) naprawdę dotyka mojego ciała.

 

A i jeszcze nie napisałam, że ta kobieta duch miała na sobie czystą białą suknie ślubną i była bez welonu. Ta suknia wyglądała dokładnie jak suknia ślubna mojej mamy ( w serialu kobieta ta pojawiała się w zakrwawionej sukni, w rękawiczkach z zasłoniętą twarzą i welonie)

Edited by saritha_86
Link to comment
Share on other sites

Sen jest przedewszystkim pomieszaniem filmu (który błaka ci sie gdzieś po głowie) oraz faktycznego przekazu. Pozstacie duchów moim zdaniem są postaciami z filmu i nie doszukiwałbym sie jakichkolwiek znaczeń. najważniejsze sceny to te z cmentarza. Trzy groby to trzy stare sprawy dotyczące ciebie i mamy które albo was dręcza albo powrócą (to jest to rozgrzebywanie gorbu). Sprawy dotycza raczej twojej mamy i jej spraw uczuciowych ale w jakis sposób sa połaczone z tobą ( to jest ta twoja chęć podania szklanki). Sprawy może zamknąć tylko twoja mama a dokładnej odpowiedzi czego dotycza moim zdaniem należy szukac w podpowiedzi czyje to groby.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za interpretacje. Staram się przypomnieć o jakie sprawy może chodzić ale nic mi nie przychodzi do głowy (a groby raczej mi nie pomogą, bo niczym szczególnym się nie różniły między sobą. Były to groby tych duchów z serialu i małego ich dziecka), może z czasem stanie się to bardziej jasne i czytelne i sama nasunie się odpowiedz o jakie to sprawy chodzi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...