Skocz do zawartości

Plaza, zielone drzewo ... pewna historia prosba o interpretacje


kamilj87

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie, ze jestem na plazy takiej jak nad jeziorami z brunetka jakas mi bliska i patrzylem na zielone drzewo po lewej o oblych ksztaltach i bardzo bujne, pozniej od prawej wjechal samochod przez wode i piach i przejechal pod drzewem wjezdzajac na wydmy rozsypujac piasek az do mnie i mi na twarz pare ziaren.

 

Pozniej byl dom, ja w jednych drzwiach stoje (we framugach) na przeciw w drziwach moja byla dziewczyna po lewej widze okno i wyjscie na balkon po prawej schody w dol na ktorych jest tlum ludzi, ci ludzie przechodza na balkon miedzy nami co jakis czas.

 

Pozniej jest jasny pokoj z biala firanka i na bialej kanapie siedze z moja byla dziewczyna i dotykamy sie duzymi palcami od stop a na stopach mamy skarpetki biale w pomaranczowe prazki.

 

Jeszcze w przedpokoju domu widze kawalki klawiszy od pianina wyciete z tektury w piasku, rysunek w paisku tworzy fragment wlansie klawiatury pianina.

 

W snie wazna tez byla pewna relacja brunetka - ja - moja byla dziewczyna, smutno mi bylo zostawiac brunetke ale bardzo chcialem byc z byla. Ona nie byla pewna czy chce ale niesmialo pozytywnie byla do mnie nastawiona, niemniej jednak wydawala mi sie "nieobecna" podczas przebywania z nia w tym snie.

 

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji, jest to dlam nie niesamowicie wazny sen, niegdy nie przywiazuje wago do tego ale czuje teraz ze cos w zyciu sie zmienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...