Jump to content

Plaza, zielone drzewo ... pewna historia prosba o interpretacje

kamilj87
 Share

Recommended Posts

Snilo mi sie, ze jestem na plazy takiej jak nad jeziorami z brunetka jakas mi bliska i patrzylem na zielone drzewo po lewej o oblych ksztaltach i bardzo bujne, pozniej od prawej wjechal samochod przez wode i piach i przejechal pod drzewem wjezdzajac na wydmy rozsypujac piasek az do mnie i mi na twarz pare ziaren.

Pozniej byl dom, ja w jednych drzwiach stoje (we framugach) na przeciw w drziwach moja byla dziewczyna po lewej widze okno i wyjscie na balkon po prawej schody w dol na ktorych jest tlum ludzi, ci ludzie przechodza na balkon miedzy nami co jakis czas.

Pozniej jest jasny pokoj z biala firanka i na bialej kanapie siedze z moja byla dziewczyna i dotykamy sie duzymi palcami od stop a na stopach mamy skarpetki biale w pomaranczowe prazki.

Jeszcze w przedpokoju domu widze kawalki klawiszy od pianina wyciete z tektury w piasku, rysunek w paisku tworzy fragment wlansie klawiatury pianina.

W snie wazna tez byla pewna relacja brunetka - ja - moja byla dziewczyna, smutno mi bylo zostawiac brunetke ale bardzo chcialem byc z byla. Ona nie byla pewna czy chce ale niesmialo pozytywnie byla do mnie nastawiona, niemniej jednak wydawala mi sie "nieobecna" podczas przebywania z nia w tym snie.

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji, jest to dlam nie niesamowicie wazny sen, niegdy nie przywiazuje wago do tego ale czuje teraz ze cos w zyciu sie zmienia ...