Jump to content

Mój dziwny sen

mała czarna
 Share

Recommended Posts

Raz na jakiś czas miewam dziwne i dość dla mnie nie zrozumiałe sny, które mają mi coś mówić ale kompletnie nie wiem co. Moje sny są bardzo wyraźne i zazwyczaj połaczone ze sobą ale tego nie mogę na wszelkie możliwe sposoby zrozumieć

Od razu mówię jestem panna brak mi jest chłopaka

ale do sedna śniło mi się, że jestem w białej długiej sukni ślubnej wysadzanej kamieniami swaroswkiego :) a mój partner notabene nie wiem kto pierwszy raz widziałam taką postać jest w kremowym garniturze w paski, wzięłam z nim ślub po czym na sali weselnej okazało się, że w nie wyjaśnionych okolicznościach zmarł ale ukazywał misie jako duch, nikt go nie widział jedynie ja w tym stroju w którym braliśmy ślub goście weselni byli zadowoleni śmiali się, tańczyli natomiast ja strasznie płakałam i starłam się go szukać jako człowieka, byłam zła i rozżalona nie wiedziałam o co chodzi

natomiast drugi sen wiązał się z tym człowiekiem, że jako goście pojechaliśmy do cioci, która miała olbrzymi dom z tego domu zapamiętałam panele podłogowe i to, że po niedługim czasie wyszliśmy z niego po wielkiej kłutni

błagam pomocy nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję, że ktoś pomorze mi to rozwiązać o co w tym wszystkim chodzi

Agata