Skocz do zawartości

Dziwny sen- niespodziewana podróż, rozpedzone potwory, lisy


olka678

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Jestem nowa na forum. Postanowiłam prosić Was o pomoc, ponieważ miałam dzisiaj bardzo dziwny, przynajmniej dla mnie, sen.

 

Było po południu. Zauważyłam jak tata zaczyna pakować torby do samochodu. Zdziwiłam się i zapytałam co robi a on powiedział, że w tym roku nie byliśmy nigdzie na wakacjach i jedziemy na tydzień do Chorwacji. Ucieszyłam się i pobiegłam na góre się pakować. Ciągle miałam wrażenie, że czegoś zapomniałam, lecz wsiadłam do samochodu. Wtedy przypomniało mi się, że zostawiłam w domu wszystkie buty. Poszłam więc ich szukać i wkrótce znalazłam. Ponownie wsiadłam do samochodu, gdzie siedziała reszta rodziny (mama, tata i siostra- bez mojego młodszego brata). Wyjechaliśmy w drogę. Znowu naszło mnie dziwne uczucie i znowu przypomniałam sobie, że zapomniałam mojego laptopa i książek, w razie jakby mi się nudziło. Tata powiedział, że później się po nie wrócimy, bo mama chciała iść jeszcze do kościoła i będziemy mieli czas. Nie za bardzo w to wierzyłam i byłam smutna. Wtem zdziwiłam się bo drzewa wokół drogi były wyschnięte, a po prawej stronie drogi biegły dwa lisy. Tata jechał bardzo szybko, a ja strasznie bałam się że będziemy mieli wypadek. Jakiś czas później, obejrzałam się za szybę i dostrzegłam na przybocznej drodze, dwa dzikie zwierzęta, na kształt potworów, rozwścieczone i pędzące ku nam. Przerażona zapytałam się mamy co to jest ale ona nie dała mi żadnej odpowiedzi.I wtedy się obudziłam. Bardzo Was proszę o interpretację tego snu. Proszę Was, ponieważ jestem bardzo zaskoczona tym, że w ogóle pamiętam co mi się przyśniło- nie wiem kiedy ostatnio coś zapamiętałam ze snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...