Skocz do zawartości

liczby we śnie


Gość maja111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maja111

Czy ktoś ma pojęcie, co oznaczają liczby we śnie? Ostatnio śniło mi się, że gdzieś szłam, byłam na dworcu kolejowym, szłam podziemnym przejściem w kierunku holu. Rozmawiałam z kimś przez telefon, mówiłam, że pociąg mam dopiero o 14.00 (czternasta to inaczej druga, dwójka często pojawia się w moich snach w różnych postaciach). Potem byłam na peronie, jechałam też pociągiem, mijałam jakieś drzewa, wydawało mi się, że wracam do domu, a raczej do miasta, z którego miałam mieć dalsze połączenie.

Potem niespodziewanie znalazłam się w jakimś akademiku, były pokoje, mnie też przydzielono pokój, nie pamiętam ile było łóżek, zapamiętałam koce w czerwoną kratę i łóżko pod oknem, chyba miało być moje. Potem stałam przed jakąś windą, z lewej strony była liczba 3, z prawej 4, a ja czekałam na 2 (nie wiem co te liczby miały oznaczać, to kojarzy mi się z numerami tramwajów). W końcu stwierdziłam, że będę musiała pójść po schodach.

Pamiętam tylko urywki, stąd ten chaos, nie mniej proszę o pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 - symbolizuje równowagę i spokój wewnętrzy

3- sybol żenski tak jak i lewa strona

4 - symbol meski takjak i prawa strona

2- wahanie, niepewność zmienność, stgnację oraz tak jak i w tym przypadku oczekiwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maja111

Dziękuję Ci Sławku, a mógłbyś spróbować pomóc mi zinterpretować moje sny? Nie ukrywam, z e liczę na Ciebie, masz intuicję i dar. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te sny są podobne do tego snu "poniedziałek i czwartek" i śa raczej odzwieciedleniem obecnej twojej sytuacji. mało jest w nich typowej symboliki sennej a raczej "szufladkowanie" zdarzeń stąd rozwikłanie ich znaczenia bez opisu wydarzeń je wywołujących jest porostu nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maja111

Tak naprawdę nic szczególnego się nie dziej. Dostałam propozycję dodatkowej pracy, zostałam miło potraktowana przez ustępującego wójta i nowego wójta sąsiedniej gminy (bywam tam służbowo) - to przyjemne rzeczy.

Poza tym stare problemy, z który walczę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...