Skocz do zawartości

Sobota


Villandra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla Was nowe ćwiczonko :)

 

W sobotę ja i mój mąż spotkaliśmy się ze znajomymi

 

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób?

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji?

3. Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)?

 

Zapraszam wszystkich chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ja i mój mąż spotkaliśmy się ze znajomymi

 

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób?...6 denarów..6 osób..Byli to przeważnie młodzi ludzie z wyjątkiem dwóch bardziej dojrzałych osób...Jedna z nich mogła być po jakimś zerwaniu,chodzi o partnera...,najstarsza osoba mężczyzna samotny...młody chłopak,trzpiot...kochliwy,potrafił już nie jednej zawrócić w głowie,inny umie dochować tajemnicy-intelektualista...większość to panowie mi wyszli...oto karty...Rycerz Pucharów,Paż mieczy,3 mieczy,2 denarów,Pustelnik,4 denarówSkąd sie znacie...Koło...z czasów kiedy u Ciebie nastąpiły jakieś zmiany...mogło to być w miejscu rozrywki lub w czasie podróży turystycznej...lub miejscach związanych z ruchem...

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji?...Okazją był młody człowiek lub dziecko...Paź buław...co robiliście Wisielec,6 PucharówPowróciliście do miejsca sobie znanego do przeszłości...było siedzenie ,jedzenie i picie...:)

3. Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?Diabeł,5 buław...sprawdzaliście Wasze siły...skojarzyło mi się z próbą wyciągnięcia samochodu z zaspy...może holowanie?

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)?...3 denarów,10 buławPoczątek był dla Ciebie wielce obiecujący,zapowiadało się fajne świętowanie..na końcu byłaś bardzo zmęczona trudy dnia dały Ci w kość...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób?

9 mieczy, 5 monet - myśle,że poznaliście ich w czasie jakiejś niedoli,gdy było wam źle,mieliście problemy np.w szpitalu

(ewentualnie w kościele,jakiejś organizacji związanej z wyższym celem duchowym np.ezoteryka, albo poprzez jakieś wydarzenie charytatywne)

ilu - 8 monet - 8 osób (chyba łącznie z wami)(albo takim znajomym mogła być tylko 1 osoba,a pozostałe5to znajomi znajmej osoby - trochę nakręciłam) albo ta 1 osoba była najważniejsza,dla niej tam przyszliście

 

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji?

gdzie - 2 monet - w miejscu związanym z rozrywką, moze tam gdzie sie tańczy - klub, kino,teatr albo w domu na luźnym spotkaniu

cel - cesarz - chcieliście coś przedyskutować, może wspólnie czymś zarządzać,może było to spotkanie grupy w której panuje pewna hierarchia tj. stworzyliście ze znajomymi coś w rodzaju jakiejś organizacji lub oni was w cos zaangażowali

co robiliściście - 2 mieczy - odcieliście się od problemów, odizolowaliście (może z mężem nie chcieliście brać udziału w tej akcji), jeśli chcieliście się jakoś zjednoczyć to raczej wam się nie udało

 

3. Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?

król mieczy - zastanawialiście się nad tym spotkaniem, mieliście ponury nastrój, dręczyło was coś albo po drodze natkneliście się na mężczyznę, który nie dba o ludzkie życie,mógł się was czepiać

gdzie to się wydarzyło - papież - koło kościoła,albo jakiegoś starego budynku np.muzeum

 

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)?

początek - księżyc - mieszane uczucia, ale to spotkanie przyciągało cię/ na początku mogłaś "grać" tj. nie pokazywać swojej prawdziwej twarzy, tylko tą wykreowaną przez siebie

później - 4 monety - bałaś się coś stracić, byłaś spięta, trzymałaś blisko siebie swoje skarby - może torebkę albo męża :) albo swoje poglądy na daną sprawę

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałam - krótki opis osób - po 1 karcie na każdego(oprócz ciebie i męża)

1. 10 monet - ktoś zaabsorbowany życiem rodzinnym, szczęśliwy

2. 4 monety - osoba spięta, zamknięta w sobie, cicha

3. 2 puchary - ktoś zakochany,w szczęśliwym związku

4. 10 buław - osoba z problemami, które ją przytłaczają

5. 8 monet - ktoś pracowity

6. Q buław - kobieta uzdolniona artystycznie, może już matka, może artystka/przedszkolanka

 

Ad/ Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?

król mieczy - może oznaczać sytuację, w której musieliście się wykazać inteligencją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób? 5 pucharów - dawno niewidziani, znacie się już bardzo długo, opis:Pustelnik - samotnicy, intelektualiści, żyjący w swoim świecie

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji? cel: Śmierć (Słońce) - po Śmierci skojarzył mi się pogrzeb czyjś... ale dołożyłam Słońce i tak myślę, że po prostu odnowiliście kontakt, co robiliście i gdzie : As monet (6 monet) - może wybraliście się na zakupy...

3. Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)? Diabeł - mogło dojść do kłótni lub też udaliście się na imprezę

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)? Kochankowie (Król buław) - różne, i pozytywne i negatywne, ale w sumie dobrze wspominasz ten dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy):

Koło fortuny, Diabeł, 10 Denarów (o) - poznaliście się podczas jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia. Kradzieży lub oszustwa w podróży lub w trudnym dla kogoś czasie (niemiłe plotki, utrata bliskiej osoby - niekoniecznie przez śmierć).

Ilu ich było:

Świat - trójka.

ewnetualnie krótki opis tych osób

Królowa Denarów (o), Siła, Wieża - dwie kobiety i mężczyzna, jedna z kobiet jest znacznie starsza, możliwe, że to matka którejś z pozostałych osób.

2. W jakim celu się spotkaliśmy

5 Mieczy (o), 9 Kielichów, 6 Mieczy - spotkaliście się w celu wsparcia jednego ze znajomych (możliwe, że jest w trakcie lub po rozwodzie, ewentualnie w żałobie po czyjejś śmierci).

co robilismy

Król Denarów, 3 Denarów (o), 5 Kielichów (o) - ustalaliście coś związanego z finansami, pomagaliście komuś, kto z powodu frustracji nie potrafił poprowadzić tego do końca.

gdzie?

Sąd Boży - w jakiejś firmie albo innej instytucji.

3. Co wydarzyło się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?

Kapłanka (o), As Mieczy (o), As Denarów - było to coś w pierwszej chwili nieprzyjemnego, ale końcem końców przyniosło jakąś dobrą rzecz. Może jakaś stłuczka, z która okazała się niegroźna, choć na taką nie wyglądała albo ktoś coś powiedział w nieodpowiednim momencie.

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)?

Na początku: Sąd Boży, 2 Mieczy - byłaś "pomocnie" nastawiona, ale coś jednocześnie cię blokowało, z czego nie byłaś zadowolona.

Później: 8 Kijów (o), Diabeł - wszystko ci zobojętniało, byłaś zniecierpliwiona, miałaś ochotę jak najszybciej znaleźć się w domu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę później niż obiecałam ale podaję odpowiedzi…

W sobotę ja i mój mąż spotkaliśmy się ze znajomymi

 

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób? Są to znajomi mojego męża z pracy – współpracownicy. Było ich 5 osób w tym 3 chłopaków i 2 dziewczyny (w tym jedno małżeństwo) plus my czyli razem 7 osób. Wszyscy w przedziale wiekowym 27-33 lata i jeden chłopak najstarszy ok. 40 lat.

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji?Spotkaliśmy się w celu wyjazdu na narty. Zapakowaliśmy się wszyscy w jeden samochód i pojechaliśmy ok. 160 km za miasto. Na miejscu wypożyczyliśmy sprzęt i poszliśmy na najmniejszy stok uczyć się zjeżdżać. W między czasie zaszliśmy do pubu coś zjeść i wypić.

3. Co wydarzyło się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)? W drodze powrotnej zatrzymała nas policja za niewielkie przekroczenie prędkości – mandat + punkty karne.

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)? Na początku miałam mieszane uczucia, raczej nie chciało mi się nigdzie jechać. Po przyjeździe i pierwszych próbach zakończonych lądowaniem na tyłku i nie tylko byłam zła i zrezygnowana i chciało mi się do domu. Potem mi się spodobało i załapałam bakcyla. Na koniec po zatrzymaniu przez policję mój humor znów trochę opadł.

 

Arivo

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób?...6 denarów..6 osób - blisko..Byli to przeważnie młodzi ludzie z wyjątkiem dwóch bardziej dojrzałych osób...Jedna z nich mogła być po jakimś zerwaniu,chodzi o partnera...,najstarsza osoba mężczyzna samotny...młody chłopak,trzpiot...kochliwy,potrafił już nie jednej zawrócić w głowie,inny umie dochować tajemnicy-intelektualista... - możiwe, bo nie znam ich aż tak dobrze większość to panowie mi wyszli...oto karty...Rycerz Pucharów,Paż mieczy,3 mieczy,2 denarów,Pustelnik,4 denarówSkąd sie znacie...Koło...z czasów kiedy u Ciebie nastąpiły jakieś zmiany...mogło to być w miejscu rozrywki lub w czasie podróży turystycznej.. - wcześniej bywaliśmy w pubach i byliśmy wiosną na wycieczce w Hiszpani.lub miejscach związanych z ruchem...

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji?...Okazją był młody człowiek lub dziecko...Paź buław...co robiliście Wisielec,6 PucharówPowróciliście do miejsca sobie znanego do przeszłości...było siedzenie ,jedzenie i picie...:)

3. Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?Diabeł,5 buław...sprawdzaliście Wasze siły...skojarzyło mi się z próbą wyciągnięcia samochodu z zaspy...może holowanie?

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)?...3 denarów,10 buław Początek był dla Ciebie wielce obiecujący, zapowiadało się fajne świętowanie..na końcu byłaś bardzo zmęczona trudy dnia dały Ci w kość...

 

Orchidea87

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób?

9 mieczy, 5 monet - myśle,że poznaliście ich w czasie jakiejś niedoli,gdy było wam źle,mieliście problemy np.w szpitalu

(ewentualnie w kościele,jakiejś organizacji związanej z wyższym celem duchowym np.ezoteryka, albo poprzez jakieś wydarzenie charytatywne)

ilu - 8 monet - 8 osób (chyba łącznie z wami) - blisko(albo takim znajomym mogła być tylko 1 osoba,a pozostałe5to znajomi znajmej osoby - trochę nakręciłam) albo ta 1 osoba była najważniejsza,dla niej tam przyszliście

 

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji?

gdzie - 2 monet - w miejscu związanym z rozrywką, moze tam gdzie sie tańczy - klub, kino,teatr albo w domu na luźnym spotkaniu

cel - cesarz - chcieliście coś przedyskutować, może wspólnie czymś zarządzać,może było to spotkanie grupy w której panuje pewna hierarchia tj. stworzyliście ze znajomymi coś w rodzaju jakiejś organizacji lub oni was w cos zaangażowali

co robiliściście - 2 mieczy - odcieliście się od problemów, odizolowaliście (może z mężem nie chcieliście brać udziału w tej akcji), jeśli chcieliście się jakoś zjednoczyć to raczej wam się nie udało

 

3. Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?

król mieczy - zastanawialiście się nad tym spotkaniem, mieliście ponury nastrój, dręczyło was coś albo po drodze natkneliście się na mężczyznę, który nie dba o ludzkie życie,mógł się was czepiać - była to kobieta policjantka w mundurze więc karta bardo adekwatna

gdzie to się wydarzyło - papież - koło kościoła,albo jakiegoś starego budynku - możliwe, było ciemno i nie widziałam np.muzeum

 

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)?

początek - księżyc - mieszane uczucia, ale to spotkanie przyciągało cię/ na początku mogłaś "grać" tj. nie pokazywać swojej prawdziwej twarzy, tylko tą wykreowaną przez siebie

później - 4 monety - bałaś się coś stracić, byłaś spięta, trzymałaś blisko siebie swoje skarby - może torebkę albo męża :) albo swoje poglądy na daną sprawę

 

Jeszcze zapomniałam - krótki opis osób - po 1 karcie na każdego(oprócz ciebie i męża)

1. 10 monet - ktoś zaabsorbowany życiem rodzinnym, szczęśliwy

2. 4 monety - osoba spięta, zamknięta w sobie, cicha

3. 2 puchary - ktoś zakochany,w szczęśliwym związku

4. 10 buław - osoba z problemami, które ją przytłaczają

5. 8 monet - ktoś pracowity

6. Q buław - kobieta uzdolniona artystycznie, może już matka, może artystka/przedszkolanka

 

Ad/ Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?

król mieczy - może oznaczać sytuację, w której musieliście się wykazać inteligencją - tu też karta bardzo adekwatna - policjantka

 

 

Erza

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy) i ilu ich było, ewnetualnie krótki opis tych osób? 5 pucharów - dawno niewidziani, znacie się już bardzo długo, opis:Pustelnik - samotnicy, intelektualiści, żyjący w swoim świecie

2. W jakim celu się spotkaliśmy, co robilismy i gdzie - opis sytuacji? cel: Śmierć (Słońce) - po Śmierci skojarzył mi się pogrzeb czyjś... ale dołożyłam Słońce i tak myślę, że po prostu odnowiliście kontakt, co robiliście i gdzie : As monet (6 monet) - może wybraliście się na zakupy...

3. Co wydarzyo się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)? Diabeł - mogło dojść do kłótni lub też udaliście się na imprezę

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)? Kochankowie (Król buław) - różne, i pozytywne i negatywne, ale w sumie dobrze wspominasz ten dzień.

 

 

JaneDoe

1. Co to za znajomi (skąd ich znamy):

Koło fortuny, Diabeł, 10 Denarów (o) - poznaliście się podczas jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia. Kradzieży lub oszustwa w podróży lub w trudnym dla kogoś czasie (niemiłe plotki, utrata bliskiej osoby - niekoniecznie przez śmierć).

Ilu ich było:

Świat - trójka.

ewnetualnie krótki opis tych osób

Królowa Denarów (o), Siła, Wieża - dwie kobiety i mężczyzna, jedna z kobiet jest znacznie starsza, możliwe, że to matka którejś z pozostałych osób.

2. W jakim celu się spotkaliśmy

5 Mieczy (o), 9 Kielichów, 6 Mieczy - spotkaliście się w celu wsparcia jednego ze znajomych (możliwe, że jest w trakcie lub po rozwodzie, ewentualnie w żałobie po czyjejś śmierci).

co robilismy

Król Denarów, 3 Denarów (o), 5 Kielichów (o) - ustalaliście coś związanego z finansami - składka na paliwo a potem mandat, pomagaliście komuś, kto z powodu frustracji nie potrafił poprowadzić tego do końca.

gdzie?

Sąd Boży - w jakiejś firmie albo innej instytucji.

3. Co wydarzyło się pod koniec tego spotkania (w drodze powrotnej)?

Kapłanka (o), As Mieczy (o), As Denarów - było to coś w pierwszej chwili nieprzyjemnego, ale końcem końców przyniosło jakąś dobrą rzecz. Może jakaś stłuczka, z która okazała się niegroźna, choć na taką nie wyglądała albo ktoś coś powiedział w nieodpowiednim momencie.

4. Jakie emocje towarzyszyły mi w tym dniu (na początku i potem)?

Na początku: Sąd Boży, 2 Mieczy - byłaś "pomocnie" nastawiona, ale coś jednocześnie cię blokowało, z czego nie byłaś zadowolona.

Później: 8 Kijów (o), Diabeł - wszystko ci zobojętniało, byłaś zniecierpliwiona, miałaś ochotę jak najszybciej znaleźć się w domu.

 

Dziękuję i gratuluję wszystkim choć ćwiczenie może nie było najłatwiejsze

Wszyscy dostają ode mnie punkciki :)

Edytowane przez Villandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...