Skocz do zawartości

inny chłopak w moim śnie!!!


sonia111222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dość nie dawno śniło mi się coś dziwnego czego jeszcze nie przeżyłam a więc to było tak...Byłam z jakimś chłopakiem na imprezie niby byliśmy razem wiado o jak to para przytulanie,całowanie ale on był inny mimo że to sen to czułam że jest miło tak jak by był naprawdę kołomnie i mnie całował.Kiedy wyszliśmy z tej imprezy poszlismy w jakiś zaułek on mi mówił że mnie kocha i takie tam romantyzmy lecz nie wiadomo skąd pojawił się mój pies zaczoł szczekać i wogle zachowywał się dziwnie ten chłopak o imieniu KAMIL poszedł no nie całkiem poszdł tylko uciekł wtedy pojawił się inny chłopak i chciał mi zabrać psa powiedział coś że on nie będzie nam przeszkadzał że on tylko jest kłopotem ale ja zparcie go trzymałam i nie chciałam go wcale oddać lecz on mi go zabrał i zabił na moich oczach kiedy on go żucił go na ziemię to ja podbiegłam pies wyglądał tak jak by chciał coś mi powiedzieć ale tak jak by nie mógł kiedy odwruciłam sie za tym facetem jego już nie było lecz stał ten kamil i się do mnie uśmiechał mówił że to już koniec i nic mnie już tu nie trzyma więc mogę odejśc i tak nikt nie będzie za mna tęsknił.szukałam wyjaśnienia na ten temat ale nie moge nic znaleść.Dla sprostowania aby nie było to mam chłopaka i z nim mieszkam a pies jest cały i zdrów:D.Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Czy aby Kamil poświeca Ci tyle uwagi ile byś chciała? ze snu winika że ci tego jakby troche brakowało (romantyzmu).

Zabicie psa jest tutaj symbolicznie - moim zdaniem pies obrazuje Wasz związek, który potrzebuje pielegnacji i opieki.

 

Myslę że ten sen to ostrzezenie, aby zacząć pracować nad związkiem.. zanim zostanie "zabity" tak samo jak ten pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...