Skocz do zawartości

ucieczka, biżuteria i cudzoziemiec


skrzat

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą obudził mnie sen...

Śniłam, że uciekałam z jakiegoś domu, gdzie była moja rodzina, mama i chłopak na którym mi zależy, ale nie chciałam by mnie tam zobaczył. Wzięłam swoje rzeczy- bluzę i kurtkę i wyszłam ukradkiem z domu. Przed domem spotkałam tego chłopaka przed którym uciekałam, o coś mnie zapytał. Później szłam chodnikiem, było już ciemno i w pewnej chwili mijałam grupę szczęśliwych osób, którzy śmiali sie i tańczyli. Kiedy ich minęłam zaczęłam sprawdzać czy mam przy sobie swoją biżuterię, część kompletu trzymałam chyba w rece, a części szukałam w torebce. Okazało się,że wrzuciłam ją 'luzem' do torebki, tylko obręcz pierścionka był jakoś wygięty. I wtedy podszedł do mnie jakiś nieznajomy chłopak, cudzoziemiec chyba, bo mówił po polsku, ale kaleczył ten język. Był sympatyczny, coś mi opowiadał. Powiedział, ze był w tym domu co ja ( z którego uciekałam) i że moja mama rozmawia z tym chłopakiem przed którym uciekałam.

Dziwny sen... Chłopaka przed którym uciekałam w rzeczywistości znam i aktualnie jestem w kropce, bo nie wiem czy kontynuować tą znajomośc czy nie.

Pokusił by sie ktoś o interpretacje mojego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Chłopaka przed którym uciekałam w rzeczywistości znam i aktualnie jestem w kropce, bo nie wiem czy kontynuować tą znajomośc czy nie.

W zasadzie to tłumaczy Twoją ucieczkę we śnie.

 

A ta bizuteria - może obawiasz się utraty czegoś cennego jeśli zadasz się z nieodpowiednimi ludźmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...