Skocz do zawartości

Gorąca proźba o interpretację Mojego snu


Vera 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sen może nie jest wyjątkowo niezwykły ale nie daje Mi spokoju. Nie mogę również go dokładnie przetłumaczyć dlatego proszę o pomoc, mam wrażenie że jest on dla Mnie bardzo ważny. Śniło mi się że byłam na uczelni na wykładach. Pisałam w zeszycie trzy pierwsze litery alfabetu ABC. Miałam na serdecznym palcó pierścionek z diamentem. Ale go zakrywałam żeby nikt nie widział. Wykładowca bardzo się zdenerwował jak zobaczył, że zakrywam pierścionek i powiedział mi, że robię to co wszyscy. Zrobiło Mi się głupio i poczułam taką siłę wewnętrzną żeby w końcu przestać udawać i pokazałam wszystkim pierścionek.Moi znajomi byli zszokowani i zazdrościli mi tego że jako pierwsza odważyłam się pokazać ten pierścionek. Później ten moment się urywa i znajduje się na ulicy z przyjaciółką, kolegą i facetem na którym mi zależy. Widzę pistolet skierowany w jego stronę widzę jak wystrzela ale nic nie słyszę i obraz znika. Jestem na ulicy tylko z przyjaciółką i kolegą. Znowu się przenoszę w inne miejsce, jestem teraz w kuchni i czekam na telefon żeby się dowiedzieć czy nic mu się nie stało. Telefon dzwoni dwa razy. Ja bardzo che odebrać i dowiedzieć się czy nic mu się nie stało ale nie mogę odebrać telefonu coś mi jakby przeszkadza. I znowu się przenoszę teraz do sklepu. Stoję przed ladą, moja mama kupuje coś a ja tylko stoję.Moją uwagę zwraca leżący na ladzie piękny złoty łańcuszek z serduszkiem. W środku ma oczko z diamentu. Tak bardzo pragnę go mieć ale wiem że nie zasługuje na niego. Nagle on sam Mi wpada do torby na oczach sprzedawczyni. Jestem bardzo zakłopotana z tego faktu i przepraszam bardzo ją za to i oddaje jej łańcuszek. Ale ona się uśmiecha i mówi że widocznie jest mi przeznaczony. Ale ja wiem że nie zasługuje na niego więc ze smutkiem jej go oddaje. Wracam do domu i znowu jestem w kuchni. Otwieram torbę i widzę w niej właśnie ten upragniony łańcuszek. Znowu robi mi się bardzo głupio z tego powodu i przez chwile chce go oddać z powrotem ale już nie jestem w stanie i z radością go zakładam na szyje. Wiem że już teraz należy tylko do mnie i nikomu go nie oddam. Jestem szczęśliwa. Co ten sen może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen śnił mi się długo wcześniej zanim poznałam swego lubego. Moi bliscy jeszcze go nie poznali, a nasz związek jest dość burzliwy pomimo tego że czujemy do siebie coś wyjątkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...