Jump to content

Dziwne sny, wizja apokalipsy, niepewność


morgen94
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Jestem chłopakiem i mam 16,5 roku od dłuższego czasu śnią mi się dziwne sny...Mieszkam na wsi, w moich snach jest coś takiego dziwnego ze widzę swoją wioskę jednak czasem się zdarza ze jest zmieniona i "napadają ją jacyś bandyci, zoombi itp" lub wizja Apokalipsy w mojej wiosce i czasem zdarza się ze umieram proszę nie pisać ze "skończ z tymi horrorami", nie oglądam już od dłuższego czasu tak więc nie ma to nic wspólnego. Kolejna kwestia to mam dziwne sny które po kilku dniach się sprawdzają (tak mi się przynajmniej wydaje) dlaczego wydaje bo gdy nadchodzi ten moment w realu to nie mam do końca pewności czy to na pewno się stało.

 

 

Proszę was o interpretacje tych moich snów, a także tej drugiej sprawy...Piszę tutaj bo nikt wcześniej na zadnym innym forum nie mógł mi tego zinterpretować.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, jeden z nich opisuje:

Wychodze sobie z domu bądź już jestem na wiosce (nie pamiętam dokładnie) a tu nagle zauwazam WIELKĄ fale wody, jednak najlepsze w tym ze gdy na nią się patrze stoi ona w miejscu i nie reaguje..

 

Drugi sen:

To ze pojechałem do innej wioski i zauwazyłem przez okno jak pewna osoba zabija hmm.. bodajze zone no ale nie wazne niech będzie ze człowieka, i on to zauwaza.. i zaczyna mnie gonić, udało mi się uciec do lasu i tam mogłem juz spowobodnie uciec od całego miejsca zdarzenia.

 

 

proszę o interpretacje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...