Jump to content

Dziwne sny, wizja apokalipsy, niepewność

morgen94
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jestem chłopakiem i mam 16,5 roku od dłuższego czasu śnią mi się dziwne sny...Mieszkam na wsi, w moich snach jest coś takiego dziwnego ze widzę swoją wioskę jednak czasem się zdarza ze jest zmieniona i "napadają ją jacyś bandyci, zoombi itp" lub wizja Apokalipsy w mojej wiosce i czasem zdarza się ze umieram proszę nie pisać ze "skończ z tymi horrorami", nie oglądam już od dłuższego czasu tak więc nie ma to nic wspólnego. Kolejna kwestia to mam dziwne sny które po kilku dniach się sprawdzają (tak mi się przynajmniej wydaje) dlaczego wydaje bo gdy nadchodzi ten moment w realu to nie mam do końca pewności czy to na pewno się stało.

Proszę was o interpretacje tych moich snów, a także tej drugiej sprawy...Piszę tutaj bo nikt wcześniej na zadnym innym forum nie mógł mi tego zinterpretować.

Dobrze, jeden z nich opisuje:

Wychodze sobie z domu bądź już jestem na wiosce (nie pamiętam dokładnie) a tu nagle zauwazam WIELKĄ fale wody, jednak najlepsze w tym ze gdy na nią się patrze stoi ona w miejscu i nie reaguje..

Drugi sen:

To ze pojechałem do innej wioski i zauwazyłem przez okno jak pewna osoba zabija hmm.. bodajze zone no ale nie wazne niech będzie ze człowieka, i on to zauwaza.. i zaczyna mnie gonić, udało mi się uciec do lasu i tam mogłem juz spowobodnie uciec od całego miejsca zdarzenia.

proszę o interpretacje