Skocz do zawartości

ogromna prośba o interpretację snu o wężach...


Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zależy mi na tej interpretacji, ponieważ nie mogę przestać myśleć o tym śnie, więc napiszę go jeszcze raz tutaj, choć pisałam w wątku o znaczeniu snu.

Śniły mi się dwa węże pływające w akwarium. Były to udomowione, bezpieczne węże, które wiedziały, że jestem ich właścicielką i nie były dla mnie groźne, ale ja i tak się ich bałam, więc postanowiłam obciąć im języki w połowie, bo wydawało mi się, że w nich jest jad, a bez tego nie będą niebezpieczne. Kiedy obcięłam te języki węże stały się bardzo smutne jakby utraciły całą istotę swojej wężowatości. Wiedziałam, że źle zrobiłam - nie zaufałam tym wężom - bardzo tego żałowałam i chciałam cofnąć czas. Im dłużej się na tym skupiałam i tak bardzo mi na tym zależało, że klatka po klatce zaczął cofać się czas aż wróciłam do chwili przed odcięciem języków...

Będę ogromnie wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się kochana KOGO mogłabyś utożsamić z takimi wężami.

Odcięcie języków bardzo wyraźnie kojarzy się z zapobieżeniem jakichś plotek czy pomówień na Twój temat.

Może chodzić o jakieś osoby z Twojego otoczenia, które maja taką wiedzę, że mogłyby Ci zaszkodzić - nie do końca im ufasz z tego względu.

Mało tego - tym "wężom" potencjalnie groźnym prewencyjnie i może w niezbyt delikatny sposób postanowiłaś dać do zrozumienia, żeby "nie brały Cię na języki" - co mogło zorbić im przykrość. W następstwie we śnie Tobie również robi się przykro tak, że najchętniej cofnęłabyś czas.

Edytowane przez Sephira
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...