Jump to content

Zmarła Babcia i Dziadek, walka z potworem


Szyty
 Share

Recommended Posts

Mój sen zaczął się w domu zmarłych Dziadka i Babci którzy zmarli( Dziadek w Maju 05.2010, Babcia 11.2010) i bardzo się kochali, początku snu nie pamiętam, jedynie co jest ważne oni żyli i walczyliśmy przeciwko jakiejś bestii, potworowi, była tam cała rodzina Mama ciotka wujek, ale tylko ja z dziadkami walczyliśmy, śniąc czułem strach przed walką, zdziwienie że byli dziadkowie, oraz szczęście że ich widzę i są miedzy nami, w śnie przeważał kolor nieba, który się zmienił wraz z nadejściem potwora, czas w którym to się działo to jest teraźniejszość, gdzieś w godzinach porannych, ostatnie co zapamiętałem to że wygrywaliśmy a później się obudziłem, mam 21 lat i studiuję, proszę o pomoc w interpretacji snu ponieważ dziadkowie zmarli niedawno i mam do siebie wyrzuty w pewnych sprawach, związanymi z nimi.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że powinnaś się pomodlić za dziadków. Zazwyczaj tak jest, że jeśli śni nam się osoba bliska, która zmarła to prosi nas w podświadomości, żeby się za nią pomodlić, bo bardzo cierpi. Miałam kiedyś tak samo, więc polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ja ten sen widze trochę inaczej (chociaż modlitwy z dobrą intęcją nigdy nie za dużo). Piszesz że masz wyrzuty sumienia odnośnie dziadków i to właśnie jest ta bestia która cię atakuje. Ale dlaczego dziadek walczy ramie w ramie z tobą? On poprostu ci pokazuje że wie co cie gryzie i że ci pomożę zwalczyć poczucie winy (to ta wygrana walka) bo jego sprawy ziemskie i przyziemne gniewy i sfary już nie interesują on jest ponad tym jak te błekitne niebo. Głowa do góry bo ten sen oznacza poprostu przebaczenie ci wszystkiego, przebaczenie z miłości a na dowód tego dziadek zawsze stać będzie z tobą w jednym szeregu w walce z przciwnościmi losu bo myslę że to dopiero początek wspierania cię ze strony dziadka.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...