Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astra_

Dziś miałam bardzo rzeczywisty sen :) Już myślałam że ro real prawie :)

 

Byłam w sklepie w którym zawsze robię drobne zakupy tytoniowe i alkoholowe :) Był wieczór a chyba w sumie noc pora roku taka jak teraz śnieg i zimno.

Obsługiwał mnie mój ulubiony sprzedawca i nagle do sklepu wpadli pijani złodzieje było ich czterech z tym że nie byli razem. Dwóch wyciągało pieniądze z kasy a dwóch kradło piwa z zaplecza, a sprzedawca stał jak słup i nic nie robił tylko patrzył na kamery. No i ja przy drzwiach wyjściowych złapałam tych co kradli te piwa i kazałam im zostawić zgrzewki, trochę się z nimi pokłóciłam ale w efekcie zapłacili za to co wynieśli a ja od sprzedawcy dostałam prezent za odwagę i pomoc (też chyba coś alkoholowego), Z pozostałymi dwoma którzy wyciągali pieniądze z kasy nie wiem co się stało ale chyba po prostu wyszli a pieniądze zostawili. No a ja ze swoimi zakupami i prezentem poszłam do domu bardzo dumna z siebie że miałam tyle odwagi . Pamiętam tylko że jeden z tych złodziei powiedział do mnie że tego tak nie zostawi ale ja go wyśmiałam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A gdzie buty?

Jestem zawiedziony!

Moim zdaniem twój sen dotyczy pracy dlaczego tak myślę a to przez ten symbol osoby stojacej po drugiej stronie lady. Sen ma takie przesłanie jakbyś postawiłaś się komuś w czyjejś obronie bo ta osobo całkowicie sobie z agresją słowna nie radzi nie potrafi się odgryść i odpłacić pięknym za nadobne. W zamian dostajesz uznanie ofiary ale również oprawców. Czasem warto komuś sie postawić tylko poto aby pokazać że nie damy sobie jeździc po plecach.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_

Ty masz racje! Były buty! :) nie zawiodłam Cie jednak :)

Nie skojarzyłam tego. Jak zatrzymywałam tych złodziei to wziełam nogą zastawiłam wyjście żeby nie mogli przejść i pamiętam bucik :) jeden bordowy zimowy ciepły bardzo :) nie mam takiego :)

Ale to chyba nie ma znaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.

Blokownie wyjścia nogą to przedewszystkim symbol - determinacji w swoim działaniu czyli jest to wręcz atak na winowajce z twoojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_

Hmmm tylko teraz pytanie o kogo chodzi ? Bo nie mam w pracy jeżeli to pracą można nazwać nikogo takiego. Może to dotyczyć jakiejś innej dziedziny życia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie widzę tu nawiązań do życia zawodowego.

Sądzę iż ten sen przedstawia po prostu sytuację, w której być może ostatnio się znalazłaś, a mianowicie, byłaś świadkiem zdarzenia, może niesprawiedliwości jakiejś i po prostu zareagowałaś. Zwłaszcza, że spotkałaś się z brakiem reakcji ze strony osoby, której problem dotyczył (we śnie reprezentowanej przez niereagującego sprzedawcę).

Taki masz już charakter :) że jak widzisz niesprawiedliwość to musisz reagować, co nierzadko spotyka się z uznaniem. Masz wyczucie i częściej zdarza Ci się faktycznie wkraczać do akcji kiedy jest to mile widziane, niż np. niestosownie mieszać się w nieswoje sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra, Twój sen to taka rozmazana śnieżka na zaszronionym oknie. Niby ją widzisz, ale tylko częściowo, ponieważ szyba jest skuta lodem. Nie możesz tłumaczyć snu dosłownie, bo musiałabyś być ' po drugiej stronie szyby' - znaleźć się w takiej sytuacji, jaką sen opisuje i względem własnej reakcji, ocenić Twój charakter.

 

Sen pokazuje miejsce w którym bywasz, sprzedawce, którego znasz, produkty, jakie często kupujesz... ;P

Zawiesza nad Tobą szyld z napisem: "Stanowcza kobieta"..

Ale czytać szyld, a wejść do środka i przekonać się jak jest naprawdę wewnątrz, to tak, jak oceniać tą śnieżkę zza szyby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym dowiedzieć się co oznacza sen w którym wraz z moja mamą siedzimy w domu i w pewnym momencie czujemy wyraźny ucisk na brzuch (ja go czułem we śnie) po czym za chwile widziałem cień mojego niedawno zmarłego ojca który znajdował się przy drzwiach i machał nam jakby na pożegnanie....proszę o interpretacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_

Drodzy Panowie i Pani. Chciała bym was poinformować że sen dotyczył przyszłości i się sprawdził :) tzn wasze interpretacje :)

Dziękuję :)

 

 

A do kolegi wyżej: załóż oddzielny wątek na swój sen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...