Jump to content

Casting na kochanka

taippyon
 Share

Recommended Posts

Witam! Sen przysnil mi sie w zeszlym miesiacu.

Zanim zaczne:

O = Chlopak, ktory mi sie podobal, we snie i na jawie

J = Przyjaciel O, na ktorego nie zwracalam uwagi na jawie

Zaczelo sie tak, ze mama postanowila zrobic dla mnie ‘’casting’’ na pierwszego kochanka. Przyszlo wiele chlopakow, w wiekszosci starszych ode mnie. Casting odbywal sie na jakims opustoszalym, dziwnym polu, a kandydaci mieli wchodzic do stodoly. Trawa byla pozolkla i sucha, a niebo ciemnoszare. Miedzy kandydatami panowala rozluzniona atmosfera – jakby nie przyszli na casting, a na spotkanie towarzyskie.

We snie towarzyszylo wiele mi znanych chlopakow, i dwoch pelniacych ‘’glowne role’’: chlopak, ktory mi sie wtedy podobal, oraz jego przyjaciel, na ktorego w rzeczywistosci nie zwracalam uwagi. O niespecjalnie sie staral, jakby przyszedl od niechcenia. Dodam, ze kilka dni wczesniej dal mi do zrozumienia, ze nie jest mna zainteresowany (w rzeczywistosci). Natomiast J bardzo sie staral, i byl podekscytowany. W castingu towarzyszylo wielu ich znajomych, ktorych kojarzylam tylko z widzenia, i znalam imiona niektorych.

Pamietam, ze we snie bylam bardzo podekscytowana iloscia starszych facetow, a przede wszystkim O.

Po jakims czasie wyszlam ze stodoly, by oglosic, kto przeszedl do ‘’dalszej rundy’’. Wszyscy ustawili sie w kolejce, a ja podchodzilam do kazdego i mowilam ‘’tak’’ albo ‘’nie’’. Gdy podeszlam do O, zignorowal mnie i poszedl po hot doga z innym znajomym.

Gdy podeszlam do J, przyblizylam sie do niego i polozylam mu rece na ramiona, po czym szepnelam:

‘’Nie (przechodzisz), ale wiem, kim jestes... Jestes... (jego imie i nazwisko)’’ – po czym odeszlam.

Najciekawsze, ze kilka dni przed snem odkrylam jego profil na facebooku i zapamietalam dokladnie imie i nazwisko.

Potem wszyscy sie rozeszli po polu, a niebo stalo sie bardziej fioletowe.

Pod koniec snu na kochanka wybralam jednak J, i zaczelismy sie namietnie calowac – do ‘sceny lozkowej’ jednak nie doszlo. A potem sen sie skonczyl.

Nie wiem, czy ten sen w ogole ma jakies specjalne znaczenie, ale chetnie sie dowiem, wiec napisalam. Z gory dziekuje i pozdrawiam.