Jump to content

rewolwer = milosc?

anetkaw
 Share

Recommended Posts

Spotkalam sie niedawno z fajnym kolesiem.

Dzis on (chyba on, tyle. ze inna jego wersja, starsza) sni mi sie.

Ja sobie ide na spacer i po drodze robie zdjecia fotograficzne moim starym cyfrowym aparatem, on biega, spotykamy sie, nawiazuje sie rozmowa, jest bardzo zainteresowany. Odmawiam mu z powodu swojego inwalidztwa.

Jakis czas pozniej, ale tego samego dnia w innym miejscu widzi mnie znowu, ja uciekam, on mnie dogadania, siedzimy i rozmawiamy. Wrecza mi z usmiechem rewolwer i mowi, ze to milosc - zostal postrzelony niezle (we snie metaforycznie to powiedzial). Ja z wahaniem przyjmuje to. Chwile pozniej sie wyglupiamy i jest super.

Poroznie sie z nim? Rozstanie nieuniknione? Nie bedziemy sie wiecej spotykac?

Poroznie sie z nim? Rozstanie nieuniknione? Nie bedziemy sie wiecej spotykac?

To już tylko od Was zależy :)

Sen nie pokazuje co się stanie. Sen pokazuje co siedzi w Twojej głowie obecnie tyle, że jest "zakodowane".

Ja powiedziałabym, iż po cichu chciałabyś, żeby on dosłownie był "postrzelony na Twoim punkcie".

Heheheh , zakodowane, tez tak myslalam. Ale mnie zastanowilo te robienie zdjec, wszak w sennikach netowych nie brzmi to zbyt dobrze.

Ciagle sie ucze swoich snow, i fakt, nie ma co sie stanie, jest to co czuje i mysle, ale bardzo czesto jest tak, ze mysle wlasciwie.

Postrzelony na moim punkcie, a pewnie, ze bym tak chciala :))

Dzieki :)