Jump to content

wypadki, kot


ewelina957

Recommended Posts

snilo mi sie najpierw, ze wracalam od mojego chłopaka autobusem i po drodze byl korek i byly 3 wypadki drogowe..jak juz dojechalam do domu to bylam w pokoju z jakimis ludzmi i tam byl kot i ja tego kota pociagnelam za ogon a on sie na mnie rzucil..zaczal drapac po twarzy,ramionach...i ten kot nie atakowal nikogo innego tylko mnie..zamknelam sie w toalecie, a ten kot jak czlowiek stwal na dwoch lapach i wybil szybe i dalej mnie atakowal.

moj tata wyniosl go na balkon i powiedzial, ze zamiast drzwi od balkonu wstawi tam drzwi wejsciowe bo sa mocniejsze i kot nie wejdzie..a pozniej pokazywalam wszystkim co ten kot mi robil i sie pytalam czy zostana mi blizny po tym..i na dloni mialam taka wielka rane..i powiedzieli, ze tam raczej zostanie

Link to comment
Share on other sites

ewelina957, powinnaś zastanowić się nad tym, czy warto ryzykować i poświęcać się dla sprawy. Okazać się może, że nie obejdziesz się bez czyjejś pomocy - a to żadna sztuka dokonać czegoś mając wkoło siebie kupę ludzi. Musisz także uważać, aby przypadkiem nie trafić na kogoś, kto będzie chciał wykorzystać swoją przewagę - jeśli jednak tak się stanie - nie bój się, a nawet stanowczo zwróć się o pomoc.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...