Jump to content

Szukam mistrza demonologii

Zebul
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie.. Poszukuję mistrza demonologii. Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 28918466.

I rozumiem, oczekujesz tego, że nagle zgłosi się masa osób tylko po to aby wyjawić swą wiedzę za darmo i bez znajomości tego po co Ci ona

• 2 weeks later...

Aszka, Nie, nie na każdym forum, siedzę kilka dni i jeszcze takowego nie poznałem, żeby się wymienić wiedzą i doświadczeniem. ;)

Może ktoś Czarnomogiczny jest?

Aszka, Nie, nie na każdym forum, siedzę kilka dni i jeszcze takowego nie poznałem, żeby się wymienić wiedzą i doświadczeniem. ;)

Może ktoś Czarnomogiczny jest?

Mój były jest chaotą..

A tan na początek to poradzę Ci żebyś zaczerpnął lektury.

Np. Aliestera Crowleya coś

Na poczatek polecam 'Magia wysoka i ceremonialna' autorstwa Gabriel Grant lub inna o podobnej tematyce, nie zapominajmy tez o Lemegeton, jakis czas temu pojawił sie w opracowaniu Jarosława Domińskiego wraz z komentarzami. A od siebie powiem Ci ze ta droga ktora chcesz kroczyc to droga samotnych. Watpie ze ktos podzieli sie swoja dosyc chermetyczna wiedza z obcym. Zreszta odradzam przywływanie komukolwiek jakich kolwiek bytow bez odpowiedniego przygotowania, moze skonczyc sie to dla ciebie tragicznie. Jednak jesli jestes przekonany/a ze to twoja sciezka ucz sie i trenuj duzo medytuj i przedewszystkim opanuj perfekcyjnie wizualizacje. I pamietaj tylko twoja silna wola uchroni cie i da ci prawdziwa moc. Pamietaj pera aspera ad astra :)

Widziałam co potrafią zdziałać demony z człowiekiem.. Widziałam jakie może miec umiejętności.. ale to za duży koszt, bo skazuje się ta osoba na brak miłości i w ogóle jakichkolwiek uczuć..