Jump to content

Dziwny sen z babcią i zamkiem..?


Karolciaaa127

Recommended Posts

Śnił mi się dziwny sen. Pojechałam do babci i babcia zabroniła mi wchodzić do jednego pokoju, więc ja z siostrą tam weszłam. To był pokój cały z kamienia i był tam basen z zieloną wodą. wlazłyśmy do niego i znalazłyśmy się w jakimś wielkim zamku.

 

W jednym z pokoi siedziała babcia i mówi do mnie: podaj mi różaniec z tej miski. Ja się odwracam, a tam stoi wielka, wąska szafka, a na niej wielka drewniana misa. Sięgnęłam do miski i wyciągnam z niej ten różaniec, ciągnę i ciągnę, bo on był strasznie długi, taki drewniany z koralików.

 

Później były urodziny dziadka, już w normalnym domu babci, na kanapie stał tam wielki tort z napisem sto lat, cały był obity skórą taką jak meble. Mama podeszła i chciała sobie trochę ukroić i cały czas mówiła, że od tego przytyje, ale za każdym razem, kiedy kawałek odkroiła, to na jej talerzu zamieniał się on w babę ziemniaczaną.

 

Później nagle z moją siostrą znalazłam się na boisku i grałyśmy w siatkę, było tam jeszcze dużo innych ludzi. Razem z nami w piłkę grała Doda, zrobiło jej się gorąco, zdjęła bluzkę i okazało się, że wcale nie ma takiego wydatnego biustu, i tylko nosi takie specjalne bluzki. Doda zaczęła rozdawać pamiątki tym ludziom, którzy grali w siatkę, mi dała na pamiątkę papierek po witaminie C.

 

Czy ktoś podejmie się tego niewykonalnego zadania, i powie mi, o co w tym chodzi? Możecie nie wierzyć, ale codziennie śnią mi się takie durne sny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...