Skocz do zawartości

Dziwny sen z babcią i zamkiem..?


Karolciaaa127

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się dziwny sen. Pojechałam do babci i babcia zabroniła mi wchodzić do jednego pokoju, więc ja z siostrą tam weszłam. To był pokój cały z kamienia i był tam basen z zieloną wodą. wlazłyśmy do niego i znalazłyśmy się w jakimś wielkim zamku.

 

W jednym z pokoi siedziała babcia i mówi do mnie: podaj mi różaniec z tej miski. Ja się odwracam, a tam stoi wielka, wąska szafka, a na niej wielka drewniana misa. Sięgnęłam do miski i wyciągnam z niej ten różaniec, ciągnę i ciągnę, bo on był strasznie długi, taki drewniany z koralików.

 

Później były urodziny dziadka, już w normalnym domu babci, na kanapie stał tam wielki tort z napisem sto lat, cały był obity skórą taką jak meble. Mama podeszła i chciała sobie trochę ukroić i cały czas mówiła, że od tego przytyje, ale za każdym razem, kiedy kawałek odkroiła, to na jej talerzu zamieniał się on w babę ziemniaczaną.

 

Później nagle z moją siostrą znalazłam się na boisku i grałyśmy w siatkę, było tam jeszcze dużo innych ludzi. Razem z nami w piłkę grała Doda, zrobiło jej się gorąco, zdjęła bluzkę i okazało się, że wcale nie ma takiego wydatnego biustu, i tylko nosi takie specjalne bluzki. Doda zaczęła rozdawać pamiątki tym ludziom, którzy grali w siatkę, mi dała na pamiątkę papierek po witaminie C.

 

Czy ktoś podejmie się tego niewykonalnego zadania, i powie mi, o co w tym chodzi? Możecie nie wierzyć, ale codziennie śnią mi się takie durne sny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...