Skocz do zawartości

grudniowe ćw.


Izabela123

Rekomendowane odpowiedzi

Dziasiaj (17.12) miałam w pracy odwiedziny w pewnym celu.

 

1. Ile było to osob- płeć, ewentualnie wygląd, może zawód

2. co ta osoba/osoby robiła/y u mnie w biurze- fizycznie jaką czynność

3. w jakim celu ma być wykorzystana przez nią/nich ta wizyta (co zamierzamy wspólnie, do czego była ta wizyta potrzebna)

4. czy ja byłam zadowolona z pomysłu?

5. jakie nas łączą relacje?

 

Powodzenia, mam nadzieję, że ktoś się skusi:)

odpowiedź w niedzielę wieczorem:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj (17.12) miałam w pracy odwiedziny w pewnym celu.

 

1. Ile było to osob- płeć, ewentualnie wygląd, może zawód

Krol Mieczy,2 Monet-mezczyzna,brunet,ktos od Ciebie z firmy,np. informatyk

2. co ta osoba/osoby robiła/y u mnie w biurze- fizycznie jaką czynność

8 Palek,4 Palek,Cesarzowa-u Ciebie na biurku naprawial jakies urzadzenie biurowe,moze komputer

3. w jakim celu ma być wykorzystana przez nią/nich ta wizyta (co zamierzamy wspólnie, do czego była ta wizyta potrzebna)

9 Mieczy,Sad,6 Monet-moze pomoze w zalatwieniu jakis spraw urzedowych,zaproponuje jakas dodatkowa prace

4. czy ja byłam zadowolona z pomysłu?

Krolowa Monet,Glupiec,2 Monet-raczej tak,moze cieszylas sie jak dziecko,ale jeszcze sie musisz zastanowic

5. jakie nas łączą relacje?

Krol Kielichow,8 Monet,5 Monet-znacie sie juz jakis czas,stosunki czysto zawodowe,moze pomogl Ci juz kiedys.

Ja sie pokusilam:)Moze trafie cos choc to moj pierwszy raz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile było to osób - płeć, ewentualnie wygląd, może zawód - Śmierć, 5 Pucharów, Kapłanka, Rycerz Mieczy - Z pięć osób pewnie, coś mi się zdaje że i tak przewaga mężczyzn była.

2. Co ta osoba/osoby robiła/y u mnie w biurze- fizycznie jaką czynność - Wisielec, Gwiazda, 10 Denarów, 3 Puchary - Czyżby szykowali coś na jakąś imprezę? Może wystrój. Sama nie wiem. Też myśleli nad czymś.

3. W jakim celu ma być wykorzystana przez nią/nich ta wizyta (co zamierzamy wspólnie, do czego była ta wizyta potrzebna) - Kochankowie, Walet Denarów, 4 Denary, 3 Miecze - Hm, nie mam pojęcia szczerze mówiąc.

4. Czy ja byłam zadowolona z pomysłu? - 5 Denarów, 8 Buław, Wisielec - No tak nie zbyt, dużo myślałaś nad tym.

5. Jakie nas łączą relacje? - 8 Pucharów, Królowa Denarów, 5 Mieczy - Tutaj no chyba nie najlepsze, ciągłe zmiany jakieś.. Zawodowo głównie.. Jakieś plotki i i konflikty czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) ile osób/ płeć/ zawód itp.

Cesarz, Giermek buław

Mężczyzna. Wysoka pozycja społeczna lub pan, który dla Ciebie jest ważny, może daje wsparcie w jakiś sposób. Może jakiś pan posiadający/ zarządzający jakąś firmą/ biznesem. Wysoki, dobrze zbudowany. Ciemne włosy,bokobrody. Dobrze zarysowana dolna szczęka. Pełen entuzjazmu. Przyszedł z jakąś propozycją, świeżym pomysłem. Być może z rozwiązaniem jakiegoś wcześniejszego problemu.

Początkowo chciałam napisać, że to Twój mąż, ale w relacjach (pyt.5) coś mi nie pasowało, więc nie, to nie był Twój mąż :P

 

2) co ta osoba robiła u Ciebie w biurze

śmierć, 3 buław

hmm.. handel? Negocjacje? Może podpisanie jakiejś umowy, zaczynanie współpracy, czegoś nowego.

 

3) co zamierzacie wspólnie, do czego była potrzebna wizyta

królowa buław, 7 monet

jakaś współpraca, coś długoterminowego, idącego powoli i dającego skutki. Ty w tym układzie odgrywasz ważną rolę.

 

4) czy byłaś zadowolona

6 buław, 5 buław

koniec końców myślę, że tak, ale stawiałaś się, jeżeli były sytuacje, gdy coś Ci nie pasowało, to otwarcie o tym mówiłaś, buntowałaś się.

 

5) jaka łączy Was relacja

giermek mieczy, 9 kielichów, (dociągnięta-) królowa monet

myślę, że interesy, komunikacja z tego wynikająca, ale są to miłe kontakty, dające zadowolenie. Darzy Cię sympatią, podziwia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj (17.12) miałam w pracy odwiedziny w pewnym celu.

 

1. Ile było to osob- płeć, ewentualnie wygląd, może zawód.....7 buław...jeden mężczyzna..szatyn,umięśniony,ale nie gruby...bardziej rozbudowane mięśnie rąk,przystojny,pracujący rękoma....wykonywujący twórczy zawód tzw złota rączka..5 mieczy

2. co ta osoba/osoby robiła/y u mnie w biurze- fizycznie jaką czynność..koło...coś co kojarzy się ze zmiennościa..cyklicznościa....

3. w jakim celu ma być wykorzystana przez nią/nich ta wizyta (co zamierzamy wspólnie, do czego była ta wizyta potrzebna)Rycerz buław...wyjazdy...szybkie działania...

4. czy ja byłam zadowolona z pomysłu?.tak...to coś przyniosło by stabilizację...stałe dochody...Rycerz denarów

5. jakie nas łączą relacje?..chyba zawodowe...2 denarów

 

coś kiepsko dzisiaj myślę...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile było to osob- płeć, ewentualnie wygląd, może zawód - Rycerz monet - jedna osoba, mężczyzna ok 30 lat,

Czym się zajmuje? - 6 mieczy, 4 miecze, Rycerz mieczy - może internetem - informatyk lub jakiś urzędnik, pośrednik, coś związanego z nauką, z umysłem, a może hydraulik

2. co ta osoba/osoby robiła/y u mnie w biurze- fizycznie jaką czynność - Koło fortuny, 6 kielichów, 10 kielichów - robił coś zwiazanego z przeszłością, może podpisywał jakieś papiery, umowę, która była już wcześniej uzgodniona, może jakiś przegląd, odczyty urządzeń do rozliczenia, albo coś przeliczał

3. w jakim celu ma być wykorzystana przez nią/nich ta wizyta (co zamierzamy wspólnie, do czego była ta wizyta potrzebna) - Sąd, 7 mieczy, Paź buław, 5 monet - hmm tak jakby przyszedł w powiązaniu z jakimś ogłoszeniem, zbierał informacje by je potem ponownie wykorzystać ale nie do końca bedzie to dla Ciebie pomyślne, jakbyś miała na tym stracić

4. czy ja byłam zadowolona z pomysłu? - Rycerz buław, 5 kielichów, 3 monety - chyba się trochę wkurzyłaś i nie byłaś zadowolona lub przekonana bo wiąże się to z jakąś zmianą ale ostatecznie dałaś się przekonać i się dogadaliście

5. jakie nas łączą relacje? - 2 monety, 6 monet, 10 mieczy - jakieś interesy, umowa, na które nie masz już za bardzo teraz wpływu

 

no muszę powiedzieć, że łatwe to to nie jest ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile było to osob- płeć, ewentualnie wygląd, może zawód

ile - 10 monet (1+0=1) - 1 osoba - ODWRÓCONE mimo,że stawiam tylko normalnie - może wskazywać na kłopoty rodzinne u tej osoby

płeć - mag - mężczyzna ( i tu mi nie pasuje,bo obstawialam kobietę po przeczytaniu pytań)

wygląd - 2 monet - może wyglądać śmiesznie lub tak się ubierać//albo sprawny fizycznie,wysportowany - szczupły,brązowe włosy

zawód - księżyc - może mieć 2 zawody, wiele rzeczy,które potrafi zrobić - może taka "złota rączka", ewentualnie humanista, zainteresowany ezoteryką, psychologią. Praca nocna, z chorymi psychicznie (?) - to chyba nie..

 

2. co ta osoba/osoby robiła/y u mnie w biurze- fizycznie jaką czynność

5 mieczy - walczyła z jakimiś przeciwnościami - może coś naprawiała (z narzędziami typu śrubokręt)

dociągnęłam 3 miecze - chyba jednak chodziło o sprawy sercowe/albo dobita maszyna - zdechła,zepsuta - zabite serce maszyny

i jeszcze 6 buław - zwycięzca - jednak udało się coś naprawić

W sumie chyba bardziej pasuje naprawa czegoś z sukcesem niż sprawy miłosne.

Mogło też chodzić o naprawę sedna/szkieletu jakiegoś projektu.

 

3. w jakim celu ma być wykorzystana przez nią/nich ta wizyta (co zamierzamy wspólnie, do czego była ta wizyta potrzebna)

5 monet - rozwiązanie jakiegoś problemu, poprawa sytuacji finansowej, wyjście z dołka/pomoc osobie samotnej (może tobie - samotnej na stanowisku pracy)

 

4. czy ja byłam zadowolona z pomysłu?

rycerz buław - tak, chciałaś jak najszybciej wziąć się za realizację pomysłu, szybko i energicznie

 

5. jakie nas łączą relacje?

3 puchary - Przyjaźń, koleżeństwo, może byliście kiedyś wspólnie na jakiejś imprezie/piliście razem

Edytowane przez Orchidea87
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział:)

Poszło Wam świetnie:)

Oto wyjaśnienie:

1. Ile było to osob- płeć, ewentualnie wygląd, może zawód

była jadna osoba

uwaga- była to kobieta:)

rzeczywiście , bardzo aktywna, żywiołowa, posiadająca wiele cech męskich..

zawód- dziennikarz, obecnie zajmuje się portalem internetowym i zamieszcza teksty też w internecie

dużo czasu spędza "w terenie"

wygląd- ciemny blond włosy, wysoka, dobrze zdudowana, ale nie gruba

2. co ta osoba/osoby robiła/y u mnie w biurze- fizycznie jaką czynność

rozmawaiałyśmy, a później robiła mi zdjęcia

większość zdjęć była robiona przy biurku

3. w jakim celu ma być wykorzystana przez nią/nich ta wizyta (co zamierzamy wspólnie, do czego była ta wizyta potrzebna)

w celu zamieszczenia w internecie informacji o mojej firmie/ reklamy

wcześniej było to już ustalone, wizyta umówiona

to oczywiście ma przynieść rozwój mojej firmy, stopniowy napływ dodatkowych klientów

była to z jej strony przysługa w zamian za przysługę, którą ja zrobiłam wcześniej wobec niej

4. czy ja byłam zadowolona z pomysłu?

niby tak, ale same zdjęcia nie do końca mi się podobały, prosiłam o zmniejszenie tego wybranego

ponadto przekładałam wcześniej termin jej wizyty, bo nie byłam gotowa

5. jakie nas łączą relacje?

teoretycznie zawodowe/branżowe

wcześniej pracowałyś w razem w pewnej firmie związanej z przekazywaniem informacji, ale ani jedna ani druga już tam nie pracuje

teraz znowu wzajemna pomoc zawodowa, ale oprócz tego byłyśmy niedawno na wspólnym spotkaniu towarzyskim

 

Naprawdę byłyście świetne, szczególnie, że ćiwczenie chyba nie było łatwe.

Punkciki dzisiaj otrzymują: Orchidea87/ Villandra/ Arivo/karolinna

Buziaki dla wszystkich:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...