Skocz do zawartości

Morderstwo, duchy i samobójstwo


marta_ole

Rekomendowane odpowiedzi

osoby w śnie były realistyczne. Dokładnie wiedziałam kto to jest. Dodam że w młodszych latach kochałam się w pewnym chłopaku, który dziś mi się przyśnił [chodze teraz do liceum]

Ale do rzeczy:

 

Właśnie ten chłopak [nazwijmy go A] został w tym śnie zamordowany. Ja za wszelką cene chciałam dowiedzieć się, kto i dlaczego to zrobił. Nie wiem jakim cudem ale spotkałam ducha który pokazał mi to wszystko. [morderstwo, jaki był jego cel...] = Okazało się że mordercą był chłopak którego znałam [osoba B niech będzie] i we śnie i w świecie realnym [dokładnie widziałam jego rysy twarzy - chodzi do mojej szkoły...] Chcąc się zemścić za osobe A, duch podpowiedział mi bym przeszła na "jego strone" i sama umarła... popełniłam samobójstwo. Razem z osobą A żyłam tam na tamtym świecie, strasząc osobe B a chcąc ukoić ból rodziców przyśniłam im się kilka razy i wytłumaczyłam całą sytuacje...

 

Dziwny sen, nie wiem co o nim myśleć... koleżanka powiedziała mi że to może mieć coś wspólnego z tym że ja nadal moge kochać osobe A.... ale ja mam faceta...

A co do osoby B.... to postać którą naprawde znam i lubie... a osoba A i osoba B się też naprawde znają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta_ole, ja sądzę, że Twoja koleżanka się pomyliła. Morderstwo chłopaka A ukazywało zerwanie więzi z nim. No bo chyba teraz juz go nie kochasz, prawda?

Poszukiwania winowajcy i spotkanie ducha oznacza, że dałaś sobie radę z tym, co się stało sama. Nie byłaś chyba w nim bardzo zakochana, a bynajmniej nie tak jak teraz. To, że popełniłaś samobójstwo oznaczało trudne dla Ciebie chwile i brak akceptacji dla tego, co się działo. Żyłaś wówczas marzeniami i rozmyślaniami - ah, jakby to cudownie było gdyby... Wtedy Twoje życie opierało się chyba na gdybaniu. I widzisz? Dźwignęłaś się. Sen chciał Ci przekazać, że gdybyś kiedykolwiek była w podobnej sytuacji jak kiedyś, by nie zmieniać toku działania. No.. Może tylko mniej gdybać. :)

Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...