Skocz do zawartości

Nieść pomoc,albo chociaż wiedzę...


Dr.Chaos

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem po co założyłem ten temat, bo sam uważam ,że to nie jest demon(Lecz mój umysł wątły jest w wiedzę i próbuję go doświadczyć.)Historia w bardzo rozległym skrócie maluję się tak:A)Moja koleżanka ciągle smęci ,że ją demon nawiedza.Zignorowałem to krzynkę,a tam ona zawszę się czym stresuje ,nastroje ma zmienne jak wiatr na na nidzkim.Lecz tu zachodzi pewien problem.Zaczęła opowiadać ,że to nie pokazuję się tylko w nocy ,a to chodzi za nią ,a to ją siada na klatce piersiowej jak zmora(to moja ulubiona hipoteza do tego).Doszło do takiego rozprzężenia ,że ma 2 amulety przeciw opętaniom ,od znajomego co się para trochę ezoteryką i sól święconą w woreczku.

Demon ten nie wykazuje jakoś mi sympatii pokazania się ,choć go od najgorszych wyzwałem(chciałem udowodnić ,że go nie ma ,a jak jest to mu na ego wjechać).I tu jest sedno sprawy jeśli demon jest w naszym swiecie objawia się niby jej ,to co ja mam zrobić coby się na mnie rzucił(chodzi o przekierowanie go z niej na mnie)

Tak tak jestem słaby ,ale chociaż nie będę go karmił dzień w dzięń ,tydzień w tydzień lękiem.

Ten kolega co się trochę para mieszka 40 kilometrów dalej i widać go bardzo rzadko w sobotę lub niedzielę w barze.

 

 

P.S Pamiętajcie stare słowa jeśli człowiek się nie zapyta głupcem będzie przez całe życie, jeśli się zapyta to tylko przez chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to głupota. Może po prostu pozbądźcie się go? Amuletem koleżanka nie pozbędzie się tego stworzonka. :D

Niech pali jakieś ziółka czy coś. Po co ściągać go na siebie.

Oczyścić dom, siebie i tyle. Po demonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na przyszłość trochę cierpliwości z czekaniem na odpowiedź. Posty w stylu nikt jeszcze nie napisał czy ktoś się na tym nie zna należą do gatunku tych bardzo irytujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...