Skocz do zawartości

Czy to może być demon lub duch?


Sensie

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad roku dzieje się coś dziwnego.Opiszę tylko dwa przykłady zachowania tej istoty.

 

Gdy już kładę się do łóżka czuje na sobie czyjeś spojrzenie. Ostatnio gdy nie byłam przykryta moja koszulka od piżamy zaczęła się podnosić i opadać więc poruszyłam się gwałtownie i przykryłam kocem a reszta nocy minęła spokojnie. Wczoraj leżałam przed telewizorem i nagle poczułam jak ktoś głaszcze mnie po ramieniu, a później zaczął mnie ciągnąć za włosy.

Wszystko to dzieje się gdy jestem sama w domu lub pomieszczeniu. Ma to miejsce też w domach moich znajomych gdy zostawią mnie samą w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jakiś poltergeist zbok robi sobie z Ciebie żarty. :P

 

Oczyść siebie i mieszkanie. Jakieś zioła, biała szałwia, albo zwykła szałwia. Pal białe świeczki w pomieszczeniach. Może jakaś sól.

Możesz też na początek normalnie kazać mu odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pal białe świeczki" [...] / pal czarne świeczki [...] spal dom [...] <--- jak ktoś święcie wierzy w takie bzdury to się w nie zatapia ....

 

Sensie - nie pal nic, bo oczy twoje mogą nie znieść widoku. wyobraźnia się załamie, zatracisz się w próżni. osobiście nie miałem takiego doświadczenia, że coś by mnie łaskotało... są, bariery, czy inne tego typu sposoby by mieć św. spokój, jak np rozmowa z daną istotą. mnie uczono że nie ważne co dana istota by mi zrobiła moim jedynym zadaniem jest odprowadzenie jej do światła, niezależne od mojego czy jej podejścia, nie ważne czy to duch demon <-- istota. a wiem że sam dialog może załagodzić każdy problem. i tak mam coś obok siebie, daje znać, że jest przy mnie, też mnie zaczepia ale nie dotykiem lecz chłodem, sam to sobie sprowadziłem wiele lat temu

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy masz jakieś pomysły, co by to mogło być innego?

 

Jeśli wykluczyć, że to zdarzenia ze świata fizycznego, jakie zdarzenia astralne mogłyby mieć miejsce?

 

Np. Śnisz się komuś, i jesteś tym snem.

Np. Ktoś ma właśnie OBE i Cię odwiedza.

 

Co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sytuacja z przed TV to może Samara z Ringu?

A tak poważnie to wyładowanie, bądź nadmiar energii to nie jest, bo jak u znajomych też tak masz to jest to raczej niemożliwe.

Taak, Zeen ma racje, pal białe świeczki, tylko pamiętaj żeby się wypalały do końca i nie używaj jednej świeczki 2 lub więcej razy!

Jeśli jesteś katoliczką możesz użyć wody święconej.

 

Poza tym nieodpowiedni dział.

 

Pozdrawiam,

Deex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A może po prostu przestań myśleć o tym czymś gdy zostajesz sama, bo może poświadomie sprowadzasz to do siebie. Może na podstawie własnego przykładu powiem Ci, jak sobie pomóc. Od kilku lat jestem szczęśliwą żoną fantastycznego człowieka. Ale czywiście nie może być idealnie... Od kiedy z nim jestem odsunęłam od siebie "tamten" świat, starałam się nie wyolbrzymiać pewnych zjawisk, nie zauważać wielu rzeczy. Udawało mi się to na tyle dobrze, że w pewnym momencie zaczęło mi brakowac tych moich wcześniejszych dziwactw, które działy się dookoła. No i zaczęłam intensywnie myśleć, żeby to wszystko wróciło, żebym otworzyła się ponownie na zjawiska nadprzyrodzone, duchy i inne takie. Potem przez trzy lub cztery tygodnie byłam w takim potwornym dołku, że myślałam o najgorszych już rzeczach. Pewnego wieczoru zebrałam się w sobie i pogadałam z moim mężem. Taki zastrzyk racjonalnego myślenia i zapewnienie o miłości i wszelkiej pomocy podziałało jak antidotum i powoli wracam do "żywych". Po co tu o tym piszę? Ano po to, żeby po raz kolejny powiedzieć, że duża część z tego, co nas spotyka jest powodowana przez nas samych i dzieje się przede wszystkim w naszych głowach. Zapalenie białych świeczek albo szałwiowego kadzidełka nie zaszkodzi, ale ja polecam też rozmowę z bliską, kochaną osobą, która Cię nie zlekceważy oraz pracę nad sobą, nad poczuciem własnej wartości, nad pozytywnym myśleniem. Inna rzecz, że gdy doświadczałam podobnych rzeczy w domu, w którym mieszkałam, to dzwoniłam dzwoneczkami po wszystkich kątach, żeby odpędzić ducha. Na szczęście już tam nie mieszkam, ale ostatnie dni i noce spędzone w tamtym miejscu były koszmarem. Tobie życzę powodzenia i wiary w lepsze jutro! Uszy do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwne ale jakoś znam to uczucie - jezeli nawet u znajomych to ci sie przytrafia to moze byc problemowe - na oko wyglada to tak ze jakiś pomniejszy pozasferowiec przybłąkał się do Ciebie.

 

ja w moim z punktu widzenia naukowego paraliżu sennym miałem przygody godne filmów Sfx. kilka razy zasypiając masz wrażenie jakby ktoś okrył cię całunem i wtedy rozpoczyna sie sen . Zawsze gdy chciałem poznac mojego oprawce śnił mi sie szatan. jestem Katolikiem wierzącym prawdziwie , jedyne co powtarzam

I choćbym kroczył ciemną doliną,zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną

 

Bardzo ładnie znalazłem raz opis tego co sie dzieje w mistycyźmie św Ojca Pio i po przeczytaniu ego można zmienić sposób spoglądania na rzeczywistość który u mnie i tak jest juz inny niż u moich znajomych.

 

Pytanie czy jestes katoliczką ? jesli tak to czy gorliwą?

 

Zawsze mozesz poprosić przybysza o pokazanie sie jednak hmmm trzeba mieć do tego jaja bo widok moze pozbawic cie snu na wiele nocy

polecam pomodlić sie za dusze w czyśćcu i te wygnane aby zaznałyn spokoju .

Czasem poproś ładnie aby odeszedł.

 

Jedno jest pewne - anioły i demony od zawsze istniały wraz z istotami pozasferycznymi których mocy nie jestesmy w stanie pojąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...