Skocz do zawartości

Czy obrączka prawdę Ci powie?


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astra_

Tekst powstał na podstawie rozmowy userów: numerolog, Patsy, DoKa, Karabishka w temacie http://www.ezoforum.pl/wrozby-i-przepowiednie/4548-obraczka.html

 

 

Czy obrączka prawdę Ci powie ?

 

Pewnie nie raz słyszeliście o wróżbie z obrączki, którą w większości przypadków stosuje się do określenia ilości oraz płci dzieci, obrączka nie służy tylko do tego, ale o tym potem.

Na początku może wyjaśnię zasadę działania tego magicznego przedmiotu. Jak to się dzieje że ona się porusza i daje odpowiedzi zgodne z prawda ? Otóż wahadełko odczytuje drgania energetyczne które są w naszej przyszłości i przeszłości czyli wróżby te nie polegają na wykorzystaniu jakiś nieznanych jeszcze praw wiążących człowieka i to co mu się przydarza z przedmiotem, który jest używany do wróżenia. To nie przedmiot wróży, ale człowiek. Podświadomość człowieka nie posługuje się językiem takim jak świadomy umysł (polskim, angielskim itp.). Do wyrażania zjawisk zachodzących bardzo głęboko poniżej poziomu świadomości wykorzystuje ona rytuały, wróżby, tańce, wahadełka, obrączki, różdżki... Wszystko zależy od zdolności i upodobań danej osoby. Jeśli ktoś ma talent wróżbiarski to znaczy, że jego podświadomość ma dostęp do wiedzy, do której ludzie normalnie dostępu nie mają. Może się on nauczyć komunikować tę wiedzę przy użyciu czegokolwiek. Z drugiej strony system wróżbiarski musi być na tyle adekwatny do dziedziny, w której odbywa się wróżba, że odpowiedzi udzielane przez podświadomość dadzą się w ogóle wyrazić.

Więc skoro już wiemy na jakiej zasadzie odbywa się wahanie to przejdźmy do tego jak i z czego wróżyć . Ja się uczepiłam obrączki, ale jest ona w sumie zastępstwem wahadełka, kiedyś jedna użytkowniczka forum napisała:,, ja wróżbę dzieci robię z łańcuszka- może być srebrny albo zloty(ale chyba najlepiej zloty),, tak więc wychodzi na to że wahać możemy ze wszystkiego co nam pasuje w wahać się będzie, ale to nie jest takie proste wróżyć z wahadełka. przede wszystkim trzeba wybrać odpowiednie wziąć w ręce po dotykać po prostu sprawdzić czy łapiemy z nim kontakt. Kiedyś próbowałam sił z obrączką mojej mamy wydawało mi się że będzie najodpowiedniejsza i w ogóle nie chciała ze mną gadać a okazało się że o wiele lepiej gada mi się z jakąś tam obrączką którą kupiłam nad morzem bo mi się podobała.

Po drugie zanim przystąpimy do wróżenia musimy być zrelaksowani. na pytania które w chwili obecnej wywołują w nas największe emocje nigdy nie uzyskamy poprawnej odpowiedzi ponieważ wahadełko odnosi się do naszej podświadomości. każda emocja, która towarzyszy pytaniu sprawia, ze zamiast podświadomości odpowiada nam nasza świadomość czyli odpowiedz jest taka jaka sami sobie stworzymy. Dlatego jeżeli mamy taką możliwość dobrze by było jak by powróżył nam ktoś inny wahadełko nie lubi jak się cały czas zadaje to samo pytanie. nie jest tez dobrze gdy skaczemy z tematu na temat. podczas wróżenia powinno się przebywać samemu w pomieszczeniu, najlepiej żeby wszystkie sprzęty były wyłączone no i telefon komórkowy też. Dla odpowiedniego nastoju możemy zapalić świeczkę lub kadzidełko albo obydwa. Zapomniała bym o najważniejszym pytania zadajemy na głos tak jak byśmy rozmawiali z konkretną osobą, ważne jest też sformułowanie pytania musi być ono bardzo szczegółowe, czyli np. czy pojadę na wycieczkę za granice? Nie jest konkretnym pytaniem, ale czy pojadę na wycieczkę do Egiptu? Jest jak najbardziej konkretne.

 

Przejdę do tego jak to robić ? Słyszałam o wielu metodach, że obrączkę trzeba zawiesić na włosiu czerwonej nitce musi mieć długość około 45 cm i tak dalej. Ja osobiście nie stosuję się do tych reguł moja obrączka wisi na białej nitce pierwszej lepszej wyciągniętej z pudełka z nićmi i ma długość taką jaka sama wyszła w praniu.

Taką obrączką na nitce przystępujemy do działania. Kierujemy ją nad lewą rękę i podnosimy ją na nitce do góry i w dół i tak trzy razy w trakcie czego zadajemy pytanie jeżeli wykonuje obroty oznacza tak jeżeli waha lewo-prawo to nie (słyszałam tez że jeżeli są bardziej jajowate ruchy niż okrągłe to też oznacza nie ale zdała bym się tu na intuicję wróżącego) natomiast jeżeli się nie rusza w ogóle to znaczy że nie chce żebyśmy wiedzieli. Po uzyskaniu odpowiedzi ponownie unosimy obrączkę w górę i w dół trzy razy i zadajemy kolejne pytanie. Jeżeli pytamy o dzieci to dziewczynka oznacza kółka chłopiec wahania powtarzamy system góra dół żeby sprawdzić czy będzie następne, a jeżeli obrączka się nie rusza to znaczy, że nie będzie następnego.

Przedstawię jeszcze jeden sposób podany przez użytkowniczki naszego forum. Jeden z nich dotyczy wróżb na temat wyjścia za mąż::,,… Po prostu nalewasz wodę do szklanki do polowy i na nitce zawieszasz obrączkę. Najpierw musisz nią 3 razy opuścić na dół, potem ustawiasz nad woda w szklance i liczysz ilość stuknięć. Ta liczba mówi, w jakim wieku wyjdziesz za mąż, możesz zadać tez pytanie za jaki czas to będzie np. za ile lat i wtedy ile razy wyjdzie to dodajesz do swoich lat, np. masz 20 a stuknie 5 razy to wychodzi 25. Czasem obrączka nie chce w ogóle się odbijać od szklanki, to może znaczyć, że już niedługo, może nawet w tym samym roku.,, i opcja druga: ,,… Ja często korzystam z wróżb za pomocą obrączek: do szklanki wlewam do połowy wodę, obrączkę zawieszam na nitce, żeby ręka się nie chwiała opieram o coś nadgarstek a łokieć na stole. Obrączkę spuszczam nad samą powierzchnię wody (Uwaga! Nie można zamoczyć pierścionka, bo wróżba będzie stracona), zadaję pytanie bardzo szczegółowe (np. "czy będę w życiu szczęśliwa -> źle, "czy będę w życiu szczęśliwa pod względem finansowym" -> dobrze), na które będzie można odpowiedzieć tak lub nie. I ustalam zasady: jeśli odp. brzmi "tak" puknij o szklankę raz, jeśli "nie" puknij dwa razy,,.

Co do pierwszego sposobu praktykowałam go na mamie i wszystko się zgadza, takim sposobem można również poznać imię wybranka- jedno stuknięcie to pierwsza litera alfabetu dwa to druga itd. Jak obrączka się zatrzyma to zaczynamy od nowa aż powstanie imię, ale osobiście nie polecam tego osobą które są już w związku bo odpowiedz będzie na pewno auto sugestywna. Co do zadawania pytań z pomocą szklanki i wody zastępuje mi ona rękę osoby, której wróże tylko gdy jej przy mnie nie ma w innych przypadkach nie korzystam z tego sposobu.

To tyle na temat wróżb z obrączki na koniec chciała bym dodać żebyście nie brali sobie tak wszystkiego do serca bo ten rodzaj wróżenia jak każdy inny jest tylko prognozą a nie wyrocznią i nic nie jest nie omylne a ktoś ślepo wierzący może wywołać odwrotny skutek więc na do widzenia i jako przestrogę zostawiam wam historię opisaną przez użytkowniczkę forum: ,,… . I jeszcze jedna sytuacja= mojej koleżance wyszło 19 lat - jak robiłam jej wróżbę to miała 18 lat i chłopaka, popadła w taka paranoje ze przestała z nim uprawiać sex, bo bała się ze ten ślub to ze względu na 'wpadkę' i się rozstali. na razie ma 23 lata ,jeszcze nie wzięła ślubu ,a wróżby ponownej jej nie robiłam ....... jeszcze ;-),,

Edytowane przez Astra_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...