Skocz do zawartości
Lost

Pytanie run o osobe trzecia.

Rekomendowane odpowiedzi

Lost

Ostatnio zastanawialem sie, czy mozna zapytac runy o kogos innego np dobrego kolege. Jesli tak to jak? Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lost

A sa jakies konkretne sposoby na zadawanie takich pytan?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

konkretne pytania hahahah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lost

Dziekuje za bardzo pomocne odpowiedzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kucyk

Owsze, jest jeden rozkład. Choć z czystej przyzwoitości, nie powinno się tego robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bylica

Nie tylko z czystej przyzwoitości. Wróżba runiczna jest specyficznym rodzajem dywinacji. Bo nie tylko pokazuje los, ale też na niego wpływa, jak już gdzieś pisałam. Pokazując jedną z możliwych w momencie rzutu wersji przyszłości sprawia, że staje się ona jedyną, która może się zrealizować. Więc pytając o osobę trzecią jednocześnie zmienia się jej los. To nie tylko nieprzyzwoite, ale też pociąga za sobą odpowiedzialność za pozamykanie osobie o którą się pyta wszelkich innych możliwości losowych poza pokazywaną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mona Moon

W jaki sposób runy przypieczętowują los? Czy jeśli pytamy np. o to, jakich rezultatów możemy oczekiwać, jeśli podejmiemy gdzieś pracę i w zasadzie jesteśmy już zdecydowani na to, a runy pokażą, że tak, podejmiemy ją, ale czekają nas nieprzyjemności np. mobbing, to nie możemy już zrezygnować? Myślałam, że dywinacja jest po to, żeby unikać błędnych działań. Pytam serio, bo prawie nie orientuję się w tym temacie i jestem ciekawa, jak to działa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi