Jump to content

numerologia partnerska- prośba o interpretację


grazka1111

Recommended Posts

Guest omega3m

Jest to relacja karmiczna 7/16 czyli karma związków.Jest to bardzo bolesna karma, po jej przepracowaniu związek rozpada się. Sposób przepracowania: Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

Są to sytuacje w naszym życiu, są to związki, w których my dojrzewamy. Są to związki trudne, karmiczne. I żeby związek mógł nosić miano związku karmicznego to jeszcze inne aspekty muszą być spełnione przez taki związek.

Natomiast związki, którym patronuje karma związku „16” są to trudne związki. Są to związki, które przede wszystkim uczestników narażają na ogromne dylematy.

Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, żeby odległość nas nie rozdzieliła na zawsze.

Na forum jest dużo informacji na ten temat, poszperaj, poczytaj. Nie chcę powielać informacji.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję bardzo oczywiście poszukam jetem tu nowa i troszkę sie jeszcze gubię ale bardzo mnie interesuję numerologia przekonuje sie że wiele m ozna sie dowiedziec o człowieku z numerologii pozdrawiam bardzo cieplutko w ten zimny dzień

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...