Jump to content

PROŚBA O INTERPRETACJĘ SNU : Szybka i dziwna Akcja

WishoT
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich użytkowników ;]

Proszę bardzo o interpretację mojego snu, nie dość że mam ich mało i co niektórych nie pamiętam

To zawsze są jakieś pokręcone i dla mnie nie mające sensu trochę .

Choć ten był ciekawy więc : Cała akcja dzieje się późnym wieczorem , więc Jestem w miejscowości obok i widzę zakręt który znam . A w tej ciemnocie widzę 2 kolesi którego chyba jednego znam bo ma taką samą kurtkę to facet z klasy którego nie lubię , lecz toleruje.

Następnie po tym akcja się toczy całkiem w innym kierunku , pojawia się dziewczynka ( chrześnica mojej byłej Eks dziewczyny ) która idzie do jakiegoś domu na naukę tańca przez tą drogę żali mi się że chodzi tylko raz w tygodniu a chciała by więcej razy chodzić , po czym wyskakuje jej z takim zdaniem ze chętnie jej pomogę i zapłacę za 2 lub 3 lekcje w tym miesiącu i nagle ona wchodzi do budynku a pojawiają się dwóch facetów których nie znam ( Chyba kierownicy szkolenia) a jednego nie widziałem twarzy a ten co zemną gadał był łysy i widziałem jego zarys twarzy , więc prowadzi mnie podobno do swojego biura i w pewnym momencie jesteśmy na wysokości i każe mi skakać przez pręty metalowe cienkie gdy pod tymi prętami jest czysta nicość , pustka , więc skoczyłem na jeden lecz później oznajmiłem mu że nie idę dalej i skoczyłem spowrotem do pkt zero na którym się znajdowaliśmy . I nagle znów przewrót akcji o 360 stopni pojawia się 2 facetów na Kładzie( motor na 4 kołach ) ( których chyba ufałem lecz twarzy ich nie widziałem, ale siadłem bez gadania ) i zaczęliśmy jechać dużą prędkością i w pewnym momencie pojawia się ostry zakręt w prawo i następny był w lewo. Ale chodzi o Prawy i na tym zakręcie straciłem równowagę i wyrzuciło mnie na Śnieg (Bo wszystko działo się w porze zimowej ) i ześlizgiwałem się w ogromną przepaść ale w ostatnim momencie złapałem się ręką siatki ogrodzeniowej i później drugą ręką się złapałem . I Tak zakończył się mój wariacki sen :P może mi to wytłumaczyć o co w tym chodzi ? . Z góry dziękuje i pozdrawiam.

:co_jest: