Jump to content

Wredne pajace, Czarne ptaki - proszę o interpretację

viki128
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretacje mojego snu mam 36 lat i syna w wieku 16lat.

Śniło mi się, ze razem z synem, który we śnie miał na oko 2 latka byliśmy w wielkim budynku z wielkim szklanym wejściem z dużym holem (coś al'a wejście do galerii handlowej) okazało się, ze najprawdopodobniej jest to przychodnia ponieważ był tam mnóstwo lekarzy i pielęgniarek w białych fartuchach, chodzących w szybko po tym holu. W lewym narożniku na końcu tego holu był aneks kuchenny a na środku stały wielkie czerwone skórzane sofy, narożniki, fotele (przypominające sofy z pubu). Nie wiem dlaczego ale zaczęłam sprzątać ten aneks kuchenny bardzo dokładnie i starannie , zmywałam kafelki i blat. Kiedy zrobiło się ciemno na dworze , postanowiłam zostać na noc w tej przychodni, nie wiem skąd pojawiły się tez inne dzieci (troje albo czworo - nie pamiętam) czułam dziwnie ze to chyba są moje dzieci. Poukładałam wszystkie te dzieci razem oczywiście z moim synem na tych czerwonych kanapach , ponakrywałam kocykami i sama tez położyłam się spać. Zasnęłam we śnie. kiedy spałam nagle usłyszałam głos mojego dwu letniego synka "mamo mamo " i poczułam że szarpie mnie mocno żebym się obudziła ale ja nie mogłam się obudzić. Kiedy próbowałam otworzyć oczy widziałam czarne wredne pajace a właściwie to chyba tylko ich cienie z dużymi okrągłymi brzuchami, szpiczastymi czapkami a wokół tych czapek miały poprzyczepiane dookoła malutkie dzwonki, pajace milczały i kręciły się wokół własnej osi ( przypominało to taniec derwiszy). Wciąż słyszałam głos wołającego mnie syna "mamo mamo" ale jego nie widziałam. Nagle pojawiła się chmara czarnych ptaków nad moja twarzą, ptaki były w popłochu i bił mnie skrzydłami po twarzy, był ich całe stado i to był okropne - ale jeszcze bardziej okropny był ten głos synka. Miałam wrażenie ze już się nigdy nie obudzę , że umieram a dziecko to czuje i próbuje mnie wybudzić.

Gdyby nie te pajace i czarne ptaki, pewnie pomyślałabym ze to jakiś tam zwykły sen - teraz okres przedświąteczny wiec i biegam po galeriach handlowych, kilka dni temu robiłam generalne porządki w kuchni itd itd. Jednak końcówka snu przeraziła mnie okropnie przebudziłam się w tej nocy i miałam dziwne dreszcze. Co to mogło znaczyć...?

Edited by viki128